Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » Liu CAs 14:50
 » cVas 14:45
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17

 Dzisiaj przeczytano
 33968 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

granie na necie a transfery , Zryty_Berecik 21/03/03 23:48
mam takie proste pytanko
czy grając na internecie np w Vietconga lub Unreala lub jakąkolwiek gre i sciagam jednocześnie cos z kazaa lub imesh'a lub z DC++ to czy to granie ma wpływ na transfer ściaganych plików ?

poprostu czy w czasie grania na necie transfer sciaganych plików spada ?

u mnie w lanie jest tak ze jak cos sciagam to www wolno chodzi
i odwrotnie tez chyba jak odpalam www i sie laduje to mi transfer spada

czy tak samo jest z transferami + granie na necie ?

  1. Dziwne pytanie , McSet 22/03/03 00:03
    To raczej sciaganie przeszkadza graniu online. Pewnie masz jakies wypasione lacze, ale u mnie na sdi to masakra sciagac cos i grac - po prostu sie nie da. Ale programy typu Kazaa, emule itp nawiazuja tyle polaczen, ze skutecznie blokuja najlepsze lacza ;)

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. Odpowiednie limity i mozna zyc , guma 22/03/03 00:08
      przykad: 1000 osob lacze 2x2mbit - spokojnie da sie grac w cs, q2 z pingiem 30-40 loss 0 .

      pozdrawiam

  2. ja to juz nerwowy od tego jestem , Raphi 22/03/03 00:29
    Od jakichs 2 miesiecy tak sie popsulo w naszej osiedlowej sieci, ze nawet po nocach grac sie nie da w UT. Ping skacze od 300 do 2000 a wtedy to mozna grac tylko w bierki. Rozwala mnie bezsilnosc i lameria adminow.

    Najlepsze pomysły przychodzą
    zawsze w najdziwniejszych
    miejscach. http://hoonda.pl

    1. znałem ten problem , Mademan 22/03/03 00:42
      Q3. Ładujesz w gostka z rejla a promień wystrzeliwuje po dwóch sekundach od naciśnięcia :)).

      1. nawet mi nie mow... , Raphi 22/03/03 00:47
        bo sie znow robie nerwowy - teraz w necie pocinaja chlopaki.. ehh... zabil bym ;)

        Najlepsze pomysły przychodzą
        zawsze w najdziwniejszych
        miejscach. http://hoonda.pl

  3. Jak lacze Ci wyrabia, a nie chcesz... , Kato 22/03/03 12:59
    zeby transfery Ci nie spadaly podczas grania to podnies priorytet procesu Kazzy, Osiolka czy innego programi i wszystko bedzie ok :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL