Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:43
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 36436 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak to jest z tym ISDN-em? , yokata 22/03/03 11:17
Zastanawiam sie nad zamiana polenczenia z netem, modem
analogowy jest nieco za wolny jak na moje wymagania.
Stalka odpada dlatego pozostaje ISDN.
Przed zakupem powsztrzymuje mnie jeden fakt - predkosc.
Czy aby napewno warto?

Z technicznego punktu widzenia para miedziana ktora
dotychcasz wykorzystuje pozwala mi na osiagniecie
transferu rzedu 5-6kbit/s(nie mam tu na mysli
wynegocjowanego z tepsa 40-56kbit/s).
A jak jest w wypadku ISDN-u?
Czy aby napewno bede mial te 64kbit/s na jedym kanale.
Czy tylko ok. 6-7kbit/s przy zasysaniu z neta.
Co prawda na dwoch kanalach w takim wpadku osiagne
magiczny transfer na poziomie 13-16kbit/s.
Jak narazie to marzy mi sie transfer 128kbit/s przy
pomocy ISDN-u,
bardzo prosilbym o sprowadzenie mnie na ziemie do szarej
rzeczywistosci...

A i jeszcze sprawa kanalu "D", czy tepsa swiadczy usluge
stalego dostepu do internetu przy pomocy tegoz kanalu?
Cos mi sie wydaje ze nie ale chcialbym sie upewnic.

Jesli ktos zna stronke o tej tematyce prosilbym o podanie.

  1. re: , capri 22/03/03 11:36
    "Czy aby napewno bede mial te 64kbit/s na jedym kanale." - masz gwarantowane

    "(...) transferu rzedu 5-6kbit/s (...)" - hmmm...

    "Czy tylko ok. 6-7kbit/s przy zasysaniu z neta." - ??? - bedzie ~7,5kB/s - chyba troche Ci sie zajaczkuja bity z bajtami

    Kanal D - testowo byla udostepniana ta usluga, ale nie wiem czy jest w sprzedazy... Ale co Ty bys robil z 16kb/s? To 3x wolniej niz analog...

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  2. kanał D jest , Fajtlapa 22/03/03 12:59
    informacyjnym .. i nie ma przez niego dostępu ... jego używanie na razie jest bezpłatne ... pod warunkiem że płacisz abonament za ISDN ... transfer 7.5 kb, negocjacja ok.1 sek., brak zerwania połączeń ... ja myślę że warto. Do tego stronki otwierają się znacznie szybciej ... jednak łącze jest cyfrowe ... a koszt tylko minimalnie większy w abonamencie (35 PLN +VAT)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL