Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:35
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53

 Dzisiaj przeczytano
 36222 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z dźwiękiem w Windows , Johnas 22/03/03 12:02
Przestały mi się odtwarzać dźwięki przypisane zdarzeniom systemowym. We właściwościach audio (tam gdzie wybiera się schemat dźwiękowy Windows) przycisk play dla wszystkich plików dżwiękowych jest nieaktywny, wybranych dźwięków nie można odsłuchać. Podobnie z dźwiekami przypisanymi zdarzeniom w programach np. Getright - nie są odtwarzane. Jednocześnie wszystkie pliki wav normalnie odtwarza się z poziomu exploratora za pomocą np. media playera. Również dźwięk jest OK dla muzyki/gier/filmów. Wszystkie ścieżki dźwiekowe odtwarzane są poprawnie. Przeinstalowałem stery ale brak efektów. Windows nie odtwarza plików przypisanych zdarzeniom systemowym, dotąd wszystko było ok a żadnych ustawień nie zmieniałem. Macie jakiś pomysł ?

MSI6337LE5,Tulatin1.2@1.3GHz,
256MB,GeForce3 Gainward Ti450,
SBLive,Seagate10GB,WindowsXP

  1. to może być tylko jedno... , john565 22/03/03 12:09
    rombnoł ci sie kodek odtwarzający wav-y któryś acm choć nie wiem który spreóbuj porząglowac kodekami

    f*ck

    1. ke ???? a co to ma do rzeczy? , Wedrowiec 23/03/03 00:10
      przeciez napisal ze wavy dzialaja normalnie, a do tego przycisk jest nieaktywny.... chyba ze ja juz zglupialem... :>

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

      1. kodeki ? , Johnas 23/03/03 11:37
        No właśnie, wavy odtwarzane są poprawnie przez dowolny player, więc nie jestem przekonany, że to wina kodeków.
        Poza tym skąd wziąć inne kodeki do zwykłych wavów ?

        MSI6337LE5,Tulatin1.2@1.3GHz,
        256MB,GeForce3 Gainward Ti450,
        SBLive,Seagate10GB,WindowsXP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL