Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:11
 » resmedia 18:11
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » metacom 18:03
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » cVas 17:54
 » luzak2363 17:43
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » RoBakk 17:08
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37

 Dzisiaj przeczytano
 39751 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kolejne problemy z dyskiem , Zajkos 23/03/03 08:17
Juz wczesniej pisalem, ze moj Caviar 60GB JB jest strasznie glosny. Teraz doszly nowe atrakcje. Mam go obecnie podlaczonego do innego kompa. Wchodze sobie dzisiaj rano na ten dysk i zamiast nazw plikow widze same krzaki. Do katalogow nie moge wejsc. Pomyslalem ze jakis wirus, ale patrze ze to sie porobilo tylko na partycjach z Caviara, na dysku systemowym wszystko jest OK. Zapuscilem Scandiska i czesc nazw odtworzyl, a czesc nie. Do tego po przejechaniu scandiskiem zniknal mi duzy katalog z instalkami.

Dodam, ze wczesniej czasem dysk resetowal mi komputer - slyszalem ze sie zatrzymuje (glosne parkowanie glowic w caviarze i pstryk - komp wylaczyl sie albo zresetowal). Myslalem ze to wina tasmy i zmienilem ja na inna (ale udam33) od tego czasu bylo niby OK, az do dzisiaj.
Poza tym kiedys jak instalowalem WinXP i chcialem zrobic pod partycje startowa pod NTFS to mi sie komputer nie botowal tylko pojawial niebieski ekran z napisem ze volume not bootable itd.

O co tu moze chodzic?
Chyba juz czas odwiedzic serwis z tym szajsem.

  1. Ś.P. Caviar , glewik 23/03/03 09:22
    uczcijmy to minuta ciszy. NimnuL nie gadaj!!!!

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. hmm , majek 23/03/03 10:59
    co do tego wylaczania sie samoczynnego - chyba to zasilacz Ci nie dygal sprzetu i bylo przeciazenie...


    ... ale jak to?!

  3. takie krzaki... , Tummi 23/03/03 21:23
    ...w nazwach plikow wyskakiwaly na LXie jak sie przegrzewal (czipset na mobo). Sprawdz - moze cos nie tak z Twoim chlodzeniem ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL