Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:11
 » resmedia 18:11
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » metacom 18:03
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » cVas 17:54
 » luzak2363 17:43
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » RoBakk 17:08
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37

 Dzisiaj przeczytano
 39747 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

switch - co mozecie polecic , metacom 23/03/03 11:58
...do domu...
zastanawialem sie nad czyms takim:
http://www.a.pl/...2d3066ca1d1122558deaf957e8f3319
ale jak zawsze dobrze zasiegnac opini boarda :)

Największą sztuczką Szatana jest to,
że ludzie w niego nie wierzą.

  1. spoko dzialaja , mik 23/03/03 12:09
    te planety. Mam w sieci okolo 8-10 sw-800. Zasadnicza chodzi wszystko ok tylko byla chyba jaks felerna seria bo jeden z tych switchy co jakis czas sie zawiesza i trzeba go wylaczyc i wlaczyc.

  2. nie ma co kombinowac , _DL_ 23/03/03 15:25
    jesli nie zamierzasz budowac jakiejs specjalnie duzej sieci (20+ kompow ;) to nie ma sie co wyglupiac i kupowac jakies specjalnie drogie urzadzenia... ostatnio budowalem siec loncznie na jakies 20 komputerow wlasnie na 3 switch'ach planeta 8 porotych i wszystko bardzo ladnie pracuje....

    zle doswiadczenia mam natomiast z switchami intela... w pracy mamy 16 portowke i organiowalem kiedys na nim impreze lanparty i strasznie kaszanil (polowa kompow sie nie widziala, polowia gier nie chodzila)... przelonczylem wszystko na planeta i zaczelo chodzic jak z nut :)

  3. a ja polecę... , m_aczo 23/03/03 17:53
    d-link DES 1008 [coś tam] mam u siebie w domu i musze powiedzieć że dziala całkiem sprawnie!

    1. ja też D-linka , Pio123 23/03/03 23:02
      mam DES-1005D, jest cool i ... ładny :)

      ABIT IP35 Pro 3RD EYE | E2160 1.8@3.3
      2GB DDR II |GF8800 GT |7200.12 2x500GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL