Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:11
 » resmedia 18:11
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » metacom 18:03
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » cVas 17:54
 » luzak2363 17:43
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » RoBakk 17:08
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37

 Dzisiaj przeczytano
 39723 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z HTML-em (iframe) , PaszkfiL 23/03/03 15:36
robie stronke i mam nastepujacy problem (jeden z nielicznych)

<iframe SRC="phpost/phpost.php" height="100%" width="100%" frameborder="0" scrolling="auto"></IFRAME> to sobie wstawilem w miejsce gdzie ma byc ramka ... i chodzi teraz o to zeby ramka byla skalowana ( zmieniela swoj height w zaleznosci od tego ile jest pokazywane w ramce) prawie wszedzie mam Height="100% oprocz jednego <TD> w ktorym mam 500 bo jak dam mu height="100%" to ramka sie "gubi" widac 1px jej calosci ... help me please :(

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. nie wiem czy sie w ogole da... , Wedrowiec 23/03/03 16:31
    i szczerze mowiac nie wydaje mi sie zeby sie dalo ale pewnie sie myle co miejmy nadzieje zaraz ktos udowodni :)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. tez mam taka nadzieje ... , PaszkfiL 23/03/03 17:08
      ... bo musialem frame ustawic na stale na HEIGHT="750" bo inaczej to mi to nie chce dzialac :(

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. ja wiem moze podac , Thadeus 23/03/03 18:02
    czerokos iramki w % i wysrodkowac ja? W sumie nie wiem czy zadziala jak iramki olewam szerokim strumieniem jako wymysl MS :)

    ...

    1. tez bym je olal ale ... , PaszkfiL 23/03/03 18:22
      ... to bylo jedyna rozwiazanie ... i szczerze mowiac to kula mi stalym Heighcie tak jak powinno ... i chyba to tak juz zostawie ... dzieki za helpa

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. problem juz martwy... , Holek 23/03/03 18:34
      wyjasnilem Paszkfilowi na prv, ze to co chce zrobic jest nierealne z prostego powodu - nie mozna ustalic 100% wielkosci czegos, jesli nie wiemy ile to 100%... i jesli chodzi o wysokosc tabeli, czy ramki, ktora ma wypelniac cala przegladarke, to niby skad ma byc wiadomo kiedy jest 100% i maja pojawic sie ramki? Samo okreslenie 'po rozdzielczosci' nie wystarcza, bo mozna miec np. pasek narzedzi z lewej strony albo dwa razy szerszy. Jemu chodzilo o to, zeby przegladarka nie wyswietlala z boku paskow scorllujacych... coz - fajnie byloby, ale nierealnie jest:)

      "...here I am on The Road again..."

      1. a no to loozz , Thadeus 23/03/03 19:09
        ms wymyslil cos co niezbyt dopracowane jest :) , ewentyalnie mogly uzyc bloków i dhtmla

        ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL