Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 19:44
 » Kenny 19:40
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14

 Dzisiaj przeczytano
 42039 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Telefon stacjonarny bezp. + szumy , glewik 24/03/03 13:14
telefon zwie sie: Saga Actif
http://www.telpol.bydgoszcz.pl/actif.html
kupilem go juz kilka lat temu i ostatnio zaczal ostro szumiec, na poczatku myslalem ze to wina Dialogu (moj operator) ale niestety to nie jego wina bo na innym aparacie nie wystepuja szumy. co dziwniejsze ja rozmawiajac z kims slysze szumy a ten ktos nie, wiec wnioskuje ze jest to wina nadajnika w podstawce albo odbiornika w sluchawce. rozebralem podstawke i nic dziwnego tam nie widzialem wszystko czyste. nic nie zobaczylem nadpalonego. sluchawki jeszcze nie rozebralem. moze ktos z was spotkal sie z podobnym problemem i byl mi by wstanie powiedziec co sie zepsulo i ewentulanie ile bedzie kosztowala naprawa. a moze dalo by sie to naprawic w domu bo widzialem ze sa rozne pokredelka jedno jak mi sie zdaje odpowiadalo za czestotliowsc.
i pytanie do wroclawian gdzie jest dobry i w miare nie drogi elektronik we wroclawiu??

Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik

  1. a moze bateryjka , robert71 24/03/03 15:05
    juz sie konczy?

    *** ********** *** ** ******* *******.

    1. bateryjka raczej nie , glewik 24/03/03 20:16
      bo wyswietla mi sie jej stan i jest oki.

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

  2. Spróbuj ten aparat , Fl@sh 24/03/03 15:14
    w innym mieszkaniu, albo przynajmniej inaczej ulokuj centralkę. Może masz jakieś nowe źródło zakłuceń - telewizor sąsiada czy coś tędy

    Sprzedam drewno pod każdą
    postacią ;-) GG: 687866

    1. to bylo pierwsze co zrobilem , glewik 24/03/03 20:22
      biegalem po calym domu z aparatem i podlanczalem go pod wszelkie mozliwe gniazdka. nawet dobieglem do sasiadki :) (calkiem milej)

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

  3. ja mam (mialem) Panasonica , josh 24/03/03 15:34
    KX-T9200PD i od pewnego czasu dzieje sie to samo (dlatego lezy w kacie juz od jakiegos czasu)
    w moim przypadku chyba cos nawalilo a nie doszlo nowe zrodlo zaklucen, bo czasami jak sie walnelo nim w stol to zaklucenia ustawaly (mimo wszystko nie mozna bylo na nim w ogole polegac)

    1. a czy stol mial homologacje Ministra Telekomunikacji? , bwana 24/03/03 15:56
      ;-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. a co to ma do rzeczy? , josh 24/03/03 22:20
        niby swietne laboratoria TP S.A. mialby by byc wyrocznia czy panasonic dobrze operuje na falach radiowych?

        1. moj drogi, pisales, ze telefonowi pomagalo hukniecie o stol, , bwana 24/03/03 22:26
          ale nie zawsze. Stad moje pytanie - czy STÓŁ posiadal homologacje. no zart po prostu, tylko chyba sie na nim nie poznales:P

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

          1. eh :-) , josh 24/03/03 22:33
            tak to jest jak sie nie czyta dokladnie tylko "przelatuje wzrokiem nad literkami :-)" - fakt, przeczytalem - czy telefon ma homoloacje a nie stol :-) wiec... nie mialem sie na czym poznac hehe

        2. rozp... , XTC 25/03/03 17:17
          liłeś mnie tym...
          a co to "Panasonic"?... witamy w klubie "moja firma produkuje niezawodne w 100% pralki/procesory/motocykle/tramwaje"...

          ... śmieszne... zapłaci taki człowiek parę stówek za sprzęt "made in taiwan" i myśli, że wszystkie laboratoria by otworzyły oczy ze zdumienia jaki to on ma wysokiej klasy aparat... a to jeden chłam...

          innymi słowy "czy świetne laboratoria TPSA... bla bla bla" ... TAK... możesz sobie myśleć co tam Ci się podoba ale stawiam wino, że znalazłbyś w polskich firmach laboratoria pomiarowe, że by Ci oko zbielało...

          Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL