Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 44842 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Blankiety opłat ZUS , Remek 24/03/03 15:15
Czy jest jakiś programik do wypełniania blankietów przelewów pocztowych do ZUS (mam sporo do wypełnienia) już z podanymi numerami odpowiednich kont itp. Na stronie www.zus.gov.pl jest tylko program płatnik, ale ja potrzebuję blankiety do zapłacenia na poczcie...

  1. mozesz sprawdzic, , Krisu 24/03/03 15:23
    czy bedzie Ci odpowiadal program "Druczek". Zassasz go z www.jzk.com.pl - co prawda jest tam tylko wersja 30-dniowa ale moze Ci wystarczy.

    ***"Nie rób nic na siłę, weź
    większy młotek."*** - Prawo
    Anthony'ego

  2. a w czym problem ?? , Yosarian 24/03/03 15:29
    wykorzystujesz płatnika w dalszym ciągu, mozesz w nim wydrukować czarne na białym (czysta kartka) albo zakupić gotowe nadruki tak spreparowane że mają format A4 ale część niepotrzebna, po nadruku łatwo się odrywa ręcznie. Oczywiście robisz tylko nadruk treści. Takie przelewy do drukarek robi np. Prokop i Michalczyk i iinni i są do dostania w prawie każdym sklepie papierniczym z fakturami, dowodami wpłat, przlelwami (są tez do US) itp. itd. No i nie ma blankietów tylko do wpłat na poczcie, to jest format uniwersalny.
    Nie opłaca się stosowac pełnokolorych wydruków full z drukarki bo to za drogo.

    http://www.mipro.pl/
    Z tego co wiem teraz częśto taki soft jest od razu załącany do pakietu (100 nadruków +dyskietka = 25-35 zł)

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL