Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » maddog 20:46

 Dzisiaj przeczytano
 46390 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) http://infojama.pl/ - czy u Was działa ? , JE Jacaw 25/03/03 08:16
Od wczoraj nie mogę wejść na tą stronę, czy ktoś wie co się stało ?

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. na stronie 2 dni temu był taki news , [Mlody] 25/03/03 08:18
    " Dostajemy wiele e-maili wyrażających szczere zaniepokojenie ostatnimi problemami
    z dostępnością serwisu. Uznaliśmy zatem, że należy się kilka słów wyjaśnienia -
    nawet, jeśli popsują one trochę niespodziankę, którą właśnie szykujemy i którą
    planowaliśmy zaprezentować nieco później. Nie jest tajemnicą, że pogodzenie
    niekomercyjnego charakteru z olbrzymią oglądalnością Jamy Mastaha jest bardzo
    trudne. Obsługujący nas obecnie mocny, dwuprocesorowy serwer z dużą ilością
    RAM´u i dyskami SCSI pracuje na granicy wydajności. Odbija się to na stabilności
    i powoduje sytuacje jak z dzisiejszych godzin rannych - gdyby nie administrator,
    któremu należą się gromkie brawa za specjalny dojazd do pracy, serwis "wstałby"
    dopiero po weekendzie. Nawiązaliśmy współpracę z bardzo ciekawą wrocławską
    firmą, w wyniku której już na początku następnego miesiąca przeniesiemy się na
    dedykowaną platformę Intela. Przy uniknięciu agresywnej komercjalizacji będziemy
    także w stanie zaoferować czytelnikom wiele nowych, interesujących możliwości.
    Potrzebujemy jednak jeszcze ze dwóch tygodni na sfinalizowanie sprawy (chociażby
    konfigurację nowego środowiska). Wtedy też przyjdzie czas na konkrety. Na razie
    sygnalizujemy tylko, żeby przyjąć rzecz ze zrozumieniem. W poniedziałek pojawi
    się kilka interesujących publikacji oraz konkurs z nagrodami o sporej wartości,
    co prawdopodobnie spowoduje konieczność czasowej blokady forum w okresie
    nasilenia ruchu, o ile nie uda się przenieść go gdzieś na te dwa tygodnie (nad
    czym właśnie pracujemy). Dołożymy wszelkich starań, żeby te przejściowe problemy
    były jak najmniej zauważalne dla czytelników.

    Pozdrowienia,
    redakcja serwisu infojama.pl"


    I wszystko jasne

    I must enter the unholy cell
    I must enter a passage to Hell

    1. eee to infojama juz całekiem , Chrisu 25/03/03 09:16
      zejdzie na psy...
      "dedykowaną platformę Intela"
      "Przy uniknięciu agresywnej komercjalizacji"
      Zatem nie dość że będą chwalić Intela to jezcze tych co wiecej zapłacą ;)... Ale pożyjemy zobaczymy :)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. znaczy wedlug mnie , masta killa yoshi 25/03/03 09:51
        ostatnio zaczeli juz tak prowokacyjne newsy dawac (jak ten o zdemaskowaniu linuxa) ze rzeczywiscie mozna przypuszczac ze szukaja jak najwiekszej ogladalnasci zeby dobrego sponsora zalapac - tylko czy to sie nie zemsci? pozyjemy zobaczymy

        born to emerge

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL