 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27195 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
kurde, co to bylo - bomba ? , bolo 1/04/03 09:20 ...pieknie sie prima-aprilis zaczol - nie ma co ? juz nerwowy sie robilem..."ty zaś uczyń tak, abym słów na
wiatr nie rzucał..." - hehe ;) , NimnuL-Redakcja 1/04/03 10:21
Ty tez ? ale zapomnialem, ze jest primaaprilis ... bede musial cos wymyslec .. moze moja kobiete postrasze, ze jestem w ciąży ;))
pozdroGdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - to uważaj, żeby , ulan 1/04/03 10:22
ona ci nie zrobiła dowcipu (oj zapomniałam pigułek) ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - LOL ;) , NimnuL-Redakcja 1/04/03 10:26
to by wygrala ;) szczegolnie, ze dzisiaj albo jutro powinna miec trudny dzien ... oby miala ;)Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|