 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27197 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
IE6 problem z instalacją , McJacam 1/04/03 10:09 Miałem zainstalowany SP1 dla IE6 pod XP i zaczęła świrować przeglądarka więc odinstalowałem. Siadł cały progs i teraz nawet nie chce się zainstalować - twierdzi że w systemi wykrywa nowszą wersję IE6 i ni ch..... dalej. Usunąłem wsio o Internet Explorerze w rejestrze i też nic. Poradźcie gdzie znajdują się w XP pliki, które odpowiadają za update IExplorera bo nie daje rady :((((, lub poradźcie co zrobić żeby nie reinstalować XPeka.
Pozdrówka
McJacamKsięża na księżyc,
kler do spowiedzi. - uruchom , mirkrup 1/04/03 10:38
IERadicator - odinstaluje całość.- thx , McJacam 2/04/03 08:35
jw.
PozdrówkaKsięża na księżyc,
kler do spowiedzi.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|