Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43163 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LCD 17"- jaki? , majek 1/04/03 21:18
Kumpel ma wybrac monitor LCD 17" Monitor ten mialby byc wykorzystywany glownie w 2D - programy graficzne...
Myslal o LG 1710B ?? jakies opinie o nim? a moze jakas alternatywa za ~2400?


... ale jak to?!

  1. myślę,że , gelo_5 1/04/03 21:33
    Sony X72 /również wykorzystuję go do grafiki/.Bardzo wierne oddanie kolorów, kalibracja itd.Wadą jest zbyt mały kąt pod jakim dobrze widać , ale i tak uważam ,że jest rewelacyjny.Myślę,że powinieneś dołożyć ok.400-500zł.
    Poczytaj opinie w pimach fachowych np.Digit,Poligafia oraz w pimach komputerowych.

  2. ten LG jest niezly , Meteor 1/04/03 21:57
    maialem ostatniop w domu 15" tej samej generacji i nie moge sie przyczepic do zadnego szczegolu. Sam sie nad takim zastanawiam, speed co Ty na to ? Monitorek ma wejscie DVI i naprawde dobrze dziala.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. Najlepszym wyjsciem jest postawienie obok siebie 2-3 sztyk i porownanie , speed 1/04/03 22:45
      nie jestem pewny czy ten model ma 6 czy 8 bit colory unas sa troche inne oznaczenia modeli 17 calowych . 786LS i 782LE LE jest lepszy . Dlatego warto zwrocic uwage aby byl 8 bitowy i co najwazniejsze zobaczyc przed kupnem.

  3. Może dołóż 300PLN , PKort 1/04/03 21:57
    i kup Samsunga 172T.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Niezłe rozwiązanie. , Cezi 2/04/03 20:11
      Kumpel mój kupił taki z miesiąc temu i muszę powiedzieć, że w dechę. Sam mam Nec'a 1550V (bardzo sobie chwalę), ale jak spotykam się z kumplem, to najpierw chowam się pod stół. ;D
      Bardziej serio: Jeśli ten monitor ma służyć do jakichś profi zastosowań, to jeszcze bym był ostrożny z LCD. Wierność kolorów to ich ostatnia zaleta, choć ten Samsung to już mocna rzecz, a i kąt widzenia ma zajefajny.
      Graficy, chyba jeszcze będą musieli psuć oczy :-/

      "Silence is sexy" Blixa Bargeld

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL