Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 43030 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak macie podłączone audio do kompa? , Dexter 2/04/03 08:30
Tzn. mam kartę z cyfrowym spdifem i stąd pytanie.
Do tej pory miałem AC'97 i dzwięk szedł przez rozgałęźnik na głośniki i do telewizora.

Teraz na karcie mam wyjście cyfrowe i analogowe - co podłączyć do SPDIF'a a co do analoga?

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. tv po cyfrze nei da rady... , Ranx 2/04/03 08:44
    pewnie sa tv z wejsciem cyfrowym ale chyba nie widzialem.
    czyli cyfrowo do wzmaka a analogiem do tv.
    ja mam heraklesa gs3 fortissimo i cyfrowo (swiatelkiem) do wzmacniacza yamaha. analog (tylko wyjscie sluchawkowe z karty) na sluchawki.
    jak dla mnei ok

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Popieram. , PKort 2/04/03 09:12
      U mnie SB Live! 5.1 jest SP/DIFem podłączony do wzmacniacza z DTT3500, a analog jest niewykorzystany - ew. pójdzie do wieży. Natomiast analog z amplifiera jest podłączony do AWE64 z P166MMX.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

      1. hehe to ja w swoim serwerze (hehe) pII233 , Ranx 2/04/03 09:23
        mam yamahe 724 z coaxialem:) pod winda dziala ale z linuxem na razie nie moge sobie poradzic z cyfrowym wyjsciem...:(
        a byloby tak fajnie... mniej kabelkow znacznie...

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Wszystko na SPDIF , JaroMi 2/04/03 10:32
    :- ) od dłuższego czasu analog mam tylko w tunerze i gramofonie :o)

    w tym cała bida, ze go nie za bardzo
    widać...

  3. ja mam , Doctore 2/04/03 10:41
    creative'a soundworks digital 2+1 i bardzo sobie chwale.

    SL75FRN2-L,1700+@2400+,
    2x256CL2,5 R9000, 80Gb 7200.7,SbA

  4. ja mam podlaczone , lakers 2/04/03 11:59
    analogowo bo przy podlaczeniu cyfrowym w wiekszoci graja mi tylko 2 glosniki (oprocz filmow ac3 wtedy graja wszystkie).

    P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
    Matrox G450 DH Sonic Fury
    Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

  5. do spdifa podłącz , Babek 3/04/03 10:10
    przetwornik cyfrowo analogowy :) będziesz miał super dźwięk audio na 2 kanały :) mogę ci sprzedać X-DAC Musical Fidelity za połowę ceny - hehe taka koncepcja tylko, w ramach żartu i poszerzenia pola rozwiązań :) bo nikt normalny tego by nie kupował specjalnie do komputera :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL