Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53221 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus NF-2 Deluxe i Q-TEC 400W , HURAN 2/04/03 15:35
Heh no nie daje mi spokoju ten zasilacz.Moze ktoś wie dlaczego ta płyta nie chce na nim ruszyć.Wyczytałem na pudełku od zasilacza że ma Low Voltage Power Switch.wydaje mi się że oto tu chodzi nie rozumiem jednak dlaczego na takiej padace ECSk7S5A zasilacz śmiga a na \"gorszej\" padace Asusie nie...Może coś trzeba pogrzebać w środku zasilacza???...prosze o pomoc

are U ReadyNAS??

  1. ponoć ten problem jest gdzies opisany w necie , HURAN 2/04/03 15:36
    Jeżeli ktoś znajdzie jakiegoś linka, będe wdzięczny...

    are U ReadyNAS??

  2. a nie ma tam czasem... , bolo 2/04/03 16:39
    ...switcha 110/220V ?...

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

    1. na obudowie nie ma nic , HURAN 2/04/03 16:47
      Więc bieda

      are U ReadyNAS??

  3. gdzies to tez slyszalem ale trodno to sprawdzic bo umnie nie ma tych zasilaczy , speed 2/04/03 18:03
    problem moze powodowac za niski prad podawany przez zasilacz po wylaczeniu .Dla Asusa NF2 rekomendowany jest prad 1A przy +5v a z tym jest roznie w zasilaczach wiekszosc ma 0,750 A w praktyce podaja wiecej ale moze sie zdarzyc tak ze podaje mniej i z tego powodu moze byc problem.

    1. no wlasnie , piszczyk 2/04/03 19:55
      HURAN, zobacz jaki max. prąd daje zasilacz na +5VSB. Obecnie standard to 2A. Jak ma mniej - to moze masz winowajcę.

      takie tam klamoty . . .

      1. No panowie , HURAN 3/04/03 22:56
        Kupiłeam sobie dzisiaj nową obudowe więc jade teraz na 300W Q-TEC sprzedaje i zbieram na Thermaltake...Dzięki za pomoc panowie ....!!

        are U ReadyNAS??

  4. No tak Piszczyk ma rację , HURAN 5/04/03 14:51
    napięcie na +5VSB wynosi 2.0A w większości zasilaczach wynosi 0.8A więc to jest przyczyna.tylko jak zmusić płyta żeby podała tyle ile trzeba??

    are U ReadyNAS??

    1. Piszczyk chyba jednak nie oto chodzi bo teraz mam zasilacz , HURAN 5/04/03 15:15
      i-Box no i widze na nim że +5VSB jest 2.0A...

      are U ReadyNAS??

      1. no i na nim tesh nie chodzi ?? , piszczyk 5/04/03 16:58
        ...

        takie tam klamoty . . .

        1. NO właśnie , HURAN 5/04/03 20:00
          na tym mi chodzi

          are U ReadyNAS??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL