Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53199 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odyzkiwanie partycji HELP!!! , _DL_ 2/04/03 16:30
no i zabawilem sie... chcialo mi sie testowac kontroley RAID i stracilem MBR'a dysk (nie wiem czy dokladnei MBR'a ale na to wyglada)

potrzebne mi jest cos co bedzie potrafilo odnalesc i przyworcic partycje na dyski... nie zalerzy mi na pierwszej i drugiej to sa systemowe a to sie da zainstalowac ale na kolejnych jest kupa danych ktore przydalo by sie odratowac!!

korzystalem z on track easy recovery ale on wyszukuje plikow ... natomiast chce najpierw sprobowac przwrocic partycje, moze cie cos polecic??????

  1. a musze jeszcze dodac , _DL_ 2/04/03 16:34
    na dysku NIC nie grzebalem po padzie... tak wiec wszystkie informacjie dalej sie na nim znajduja !!

  2. re1 , Czarek 2/04/03 16:48
    active partition recovery
    r-studio

    i inne - patrz archiwum

    1. dzieki ejszcze pytanko , _DL_ 2/04/03 16:54
      wiem ze nie powinienem
      active partition recovery sobie radzi ... ale mam demo... moge jakies namiary na maila???

      1. no i okazalo sie jeszcze jedno , _DL_ 2/04/03 17:01
        co z duzymi partycjami??? znalazl ale 3 ostatnie nie... dysk jest duzy 160 GB...

        1. nie wiem , Czarek 2/04/03 19:18
          moze to ograniczenie wersji demo?? a moze nie mogl znalezc potrzebnej informacji do ich odtworzenia?

  3. dziwne , _DL_ 2/04/03 19:34
    za kazdym razem jak skanuje dysk znajduje inne partycjie (te ktore fiznycznie znajduja sie na dysku ale za kazdym razem cos mniej a cos wiecej :) cale skaniwanie trwa jakies 30 min :) chyba zaczne odzysk od konca :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL