Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74342 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus A7N8X Deluxe czy Chaintech Zenith 7NJS ?? , piszczyk 3/04/03 18:48
a moze jakas jeszcze inna wypasiona plyta?
Ma mieć wszystko co moze miec - koszty nie grają roli :OP. Ma po prostu posluzyc co najmniej przez 2 lata. Przede wszystkim musze miec mozliwosc podlaczenia 3 dyskow twardych, CDRW i DVD-ROM'u naraz (czyli 5 urządzen) z tym ze dyski nie w RAID (no wlasnie - czy da sie podpiac dyski pod RAID ale nie robic z nich macierzy ?). Na razie skłaniam sie ku Chaintechowi wiec uzytkownicy Zenitha - odezwijcie sie! A moze istnieje jeszcze lepsza płyta od tych dwoch (pod AMD ofcoz)??

takie tam klamoty . . .

  1. do zenitha można podłączyć , Yooras 3/04/03 19:07
    do pięciu dysków ide ata lub cztery napędy ata i dwa dyski sata

    1. 5xATA ?? , Kenny 3/04/03 19:15
      nie 6...? Czy to znaczy ze pod ten dodatkowy jednokanalowy RAID ATA mozna podpiac tylko jeden dysk a nie dwa, jesli nie robi sie macierzy...?

      .:Pozdrowienia:.

      1. niestety , Yooras 3/04/03 19:23
        only one wszelki kombinacje i inne rzeczy nie umożliwią działania dwóch ata na raid a z tego co pamiętam do sata po jednym na gniazdo

        1. cholera w zadnej recenzji tego nie napisali :( , Kenny 3/04/03 19:47
          thx

          .:Pozdrowienia:.

  2. plyta , Wasabi 3/04/03 19:09
    to w sumie dowolnie ;] ale zadbaj o naprawde dobry zasilacz
    conajmniej 400W kilka osub jusz tu dawalo znac ze te plyty lubia duzy prad na wejscie - przy malym potrafia sie te plyty nawet nie wlaczyc ;]]]

    Nothing to see here

    1. o kurcze , Wasabi 3/04/03 19:10
      osub = osob ;]]

      Nothing to see here

    2. spoko , piszczyk 3/04/03 19:12
      Deer 400W powinien bez problemow uciagnac to wszystko :-). Jedyny dylemat to mam wlasnie z wyborem plyty :-/

      takie tam klamoty . . .

      1. uzyj , Wasabi 3/04/03 19:27
        monety ;]

        Nothing to see here

  3. A ja przekornie polecę , PKort 3/04/03 20:35
    swoją płytę - Abit AT7-MAX2. Świetnie rozplanowana, doskonale wyposażona, 4 DIMMy DDR, bez problemu obsłużyła 7urządzeń IDE (2xHDD na VIA, DVD i CDRW na VIA, 2xHDD na HPT IDE i jedno na HPT SATA). Jedynie dźwięk mogłaby mieć lepszy, ale jak na model z września to jest rewelacja... I to VCore do 2,325V...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL