Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74273 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jeszcze raz.... chlodzenie na CPU (JAKIE) , Zryty_Berecik 3/04/03 20:05
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11822043
znalazlem takie coos :) wszedziE w sklepach internetowych sa po 75zl
ktos ma i moze sie wypowiedziec ? o tym cooler masterze ? cena atrakcyjna
bo narazie ja i bojar zastanawiamy sie co kupic czy to :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11822043
czy
SPIRE FalconRock II™ ( zdjecie na stronie gl www.4speed.pl ( firma z wrocka wiec kupimy osobiscie nie bedzie trzeba placic za przeyslke )
a moze:
http://www.proline.com.pl/...UISEoJyuJumyOBK0lAmD6
a moze cos innego :)
thx za pomoc i pozdro

ps. powiedzcie mi co to jestcopper shim rev2 ?
chyba w 4max'ie jak sie kupic tego cooler mastera daja coper shima rev2?

  1. hmm , Birdman 3/04/03 20:42
    ten copper shim rev 2 to chyba jest dla athlonów 0,13;
    a co do coolerów to zmontuj sobie lepiej watercoolera...

    ping?

  2. masz , mirkrup 3/04/03 23:33
    problemy, jakbyś zastanawiał się nad kupnem wentyla ze złota - sprawdź posty Speeda - w nich masz rozwiązanie Twoich dylematów.

    1. zgadza się , RoBakk 4/04/03 10:46
      są i ze złota - glacialtech diamond 2000 ;)))
      http://www.glacialtech.com/pdf/Diamond%202000.pdf

      Najlepszym sposobem zamawiania
      piwa jest powiedzenie: Ubik

    2. pisałem z miesiąc temu o nich , Maverick 5/04/03 00:31
      mam takie i są świetne

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL