Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 82551 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pentium 3 600 (133) slot1 a P3 600 (133) fcpga - różnice , M1ni$ter 4/04/03 11:14
jak wyżej , czym sie one różnią? którego wziąść jak by co? cena nieznacznie ale przemawia za pierwszym , w gre tez wchodza takie kombinacje ale z p3 667
prosze o bardzo szybką odpowiedz
z gory BIG THX

"Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  1. W zasadzie różnic nie ma... , JE Jacaw 4/04/03 11:35
    ...poza podstawką, jeden po prostu jest na Slot1, a drugi na FCPGA. Osobiście wybrałbym ten na FCPGA, a to dlatego, że tego na Slot1 włożysz tylko do płyty z takim gniazdem, a ten na FCPGA, włożysz do płyt z gniazdem FCPGA i Slot1 po zastosowaniu odpowiedniej przejściówki.
    Możliwe, że któryś typ lepiej się podkręca, ale mi na ten temat nic nie wiadomo.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. co do podkręcania to , Yosarian 4/04/03 11:57
    sprawdź na www.overclockers.com

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. FCPGA , konio 4/04/03 12:51
    tylko , olej slotowca.

  4. decyzja podjeta - fcpga , M1ni$ter 4/04/03 13:00
    teraz sie juz tylko zastanawiam nad czestotliwoscia, z minuty na minute sie zmieniam zdanie i pod uwage wchodza nawet wyzsze zegary ;P

    wszystkim dzieki za uwagi

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  5. oczywiscie ze PCPGA , glewik 4/04/03 13:12
    a to nawet tylko dlatego ze latwiej o tanszy i wydajniejszy, cichszy i poprostu lepsiejszy cooler.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  6. kiedyś , konio 4/04/03 13:40
    Miałem 800/133 postawiłem ją na 152MHz bez podnoszenia
    zasilania i bujała aż miło:).Po podwyższeniu zas chodziła wyzej tez bez problemów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL