Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89175 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Canon A60 + CF128MB za 1599 - oplaca sie czy nie ?? , piszczyk 4/04/03 20:02
.
http://www.fotoshop.com.pl/...?products_id=1000554
.
a moze jednak Canon A70 za 1999 ??

takie tam klamoty . . .

  1. to zależy , Robek 4/04/03 20:16
    Czy sprzedawca daje polską gwarancję ? polską instrukcje obsługi?.

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

  2. z tego co wiem , hillel 4/04/03 20:17
    te aparaty roznia sie tylko matryca, wiec jesli nie potrzebujesz koniecznie 3 mln piksli to bierz A60. 1600x1200 do domowych zastosowan starcza w zupelnosci.
    co to ceny to jest bardzo dobra.
    np na www.pstryk.pl sam aparat kosztuje 1499.

    Gods Made Heavy Metal

  3. a jakiej firmy , Robek 4/04/03 20:22
    jest ta pamięć bo jakoś nic na ten temat nie mogę znalżć na tej ich stronie z tą ofertą.

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

  4. natomiast ceny , Robek 4/04/03 20:24
    pamięci CF w ich ofercie są strasznie wysokie.

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

  5. a może sprawdź , Robek 4/04/03 20:36
    na stronie http://e-cyfrowe.pl. Ja u nich kupowałem swoją cyfrówkę i jestem bardzo zadowolony. Expresowa dostawa.

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

  6. hmm wlasnie znalazlem w tej cenie A70 , piszczyk 4/04/03 21:09
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11827628
    .
    a A60 za tyle:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11922922
    .
    hmm i co tu zrobic :-/ ??
    Niemniej gosc jest z Lodzi i ja tesh :-) ale czy warto doplacac 4 stowy za 3.2Mpix zamiast 2.1 ?? Jak myslicie ??

    takie tam klamoty . . .

    1. Nie warto , Doczu 4/04/03 21:25
      Jeśli pstrykasz foty na imprezach, wakacjach itp.
      Do bardziej ambitnych fotografii to i tak te 3MPix to za malo.
      pozdro.

    2. Warto. Jak masz te cztery stówy , Paweł27 5/04/03 00:43
      to się nie zastanawiaj.
      Chyba że to dużo dla ciebie to A60 wystarczy.
      Ja osobiście wiem że 2MPix to jest maksymalne minimum jeżeli chcesz to puścić na papier. A ten 1 Mpixel zdacydowanie zauważysz na zdjęciu - nawet na formacie 10x15, nie mówiąc już o większych formatach (13x18 czy 15x21).

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  7. ja si e zdecydowalem na A60 ... , Baaq 4/04/03 21:24
    ... wlasnie dzis bede go mial .. razem z CF128 ... cena ?? razem 1470zl , polska gwarancja ...

    1. ooo to oczekuje pelnego raportu :OP , piszczyk 5/04/03 11:27
      a zdjątka bys podesłal jakies ??

      :O)

      takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL