Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89192 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy wiecie, ze ATI , airs 4/04/03 20:10
kupila swoj Rage 128 od Tseng-a ??
Znalazlem taki tekst na: http://tseng.ckp.pl/
"W połowie 1998 roku firma wyprzedała całą dokumentację projektu procesora 3D ET6300 firmie Ati Tech, która to po niewielkich modyfikacjach rozpoczęła produkcję i sprzedaż tego mikroukładu pod własną nazwą Ati Rage 128"
Wiadomosc ta byla szokiem dla mnie, bo do dzis uzywam Tseng-a ET6000 jako "backup-u" gdy wyjmuje grafike (ATI) z moich kompow. Znaczyloby to, ze Radeony maja glebokie "korzenie" :)
A poza wyzej wymienionymi, oraz Matrox-em i Voodoo, nie udalo mi sie przekonac do innych grafik... No mialem jeszcze kiedys Diamond Viper II (Savage2000) z dobrym obrazem, ale jak wszyscy wiedza sterowniki byly skopane. Do nVidii kilka razy sie zrazilem, ale nie mialem np. kart prod. Elza czy na chipach Kyro w rekach.
Hmm, juz wiem, jak sie calkiem zestarzejemy, to bedziemy pisac "Historie Komputerow" - tylko pewnie nikt nie bedzie chcial tego czytac :(
Jesli sie myle co do Tseng-a i ATI to mnie poprawcie :)

Pozdrowienia!
(Sprzet: Athlon, Radeon & Aureal -
since 2000r. :))

  1. a ja zawsze myslalem , hillel 4/04/03 20:22
    ze kolesie z tsenga przeszli do nvidii i zrobli rive.
    ale moze bredze.

    Gods Made Heavy Metal

  2. ciekawe , NimnuL-Redakcja 5/04/03 13:31
    pierwszy raz slysze .... hmmm

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL