Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89692 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Asus A7V8X + XP1700 , Patrol 5/04/03 00:49
chcialbym wiedziec ktora wersja biosu poprawnie wskazuje temp. procesora?
aktualnie plyta ma ver 1010 jednak wskazania temp. sa cholernie dalekie od rzeczywistych wartosci. przy opdaleniu kompa po dluzszej bezczynnosci wchodzac od razu do biosu widze jak temp od 13 (trzynastu) stopni podwyzsza sie powolutku do 20 zeby oscylowac na koncu w granicach 30! to samo oczywiscie wskazuje asus pc probe w windowsie. krotko mowiac temp CPU < od temp systemowej... od razu podejrzewalem ze z plyta jest cos nie tak...
odpalilem pozniej sandre i ta pokazala mi juz ok 45.
teraz deser -
najpierw athlon chodzil z boxowym coolerem jednak ten zlom nie nadawal sie nawet do normalnej pracy o czym pisalem juz wczesniej wiec zostal zalozony coolermaster silent z miedziana podkladka. bajer polega na tym ze wczesniej kiedy krecil sie ten boxowany wiatrak wskazania plyty mozna bylo uznac za prawdziwe (max 63st) ale juz po wymianie na silent'a ujrzalem te magiczne 13stopni na dzien dobry. ktos dowcipny moze napisze ze te nowe wentyle na lozyskach magnetycznych sa lepsze od chlodzenia ciecza ;P
z tego co wyczytalem problem lezy wlasnie po stronie biosu (pomijam sprawe "z archiwum X" dlaczego wczesniej bylo ok a po zmianie wentyla sie posypalo) jednak nie mam czasu wgrywac po kolei wszystkich zeby sprawdzic ktory ma poprawne wskazania...
z gory dzieki za odp

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL