Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97314 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Vietcong - lipa... , Fl@sh 5/04/03 11:58
Nie wiem czy też to zauważyliście, poprawcie mnie jeśli się mylę - że w tej grze nie da się zabijać? Jestem w drugiej misji i jeszcze nikogo nie zastrzeliłem bo... się NIE DA. Już pomijając fakt, że gra jest boleśnie liniowa (idę w lesie pomiędzy "ścianami drzew", które zapobiegają przypadkowemu ominięciu drutów z granatami. Żenada...), po prostu wskakuję najpierw w pierwszej, potem w drugiej misji w grupę żółtych, wyrpuwam jeden magazynek, drugi a ci nic - niczym T100 :-) Kręcą się w kółko, tu się schylą, tu strzelą we mnie...
Proszę powiedzcie mi tylko czy tak będzie dalej, bo jeśli tak to szkoda śliny...

Sprzedam drewno pod każdą
postacią ;-) GG: 687866

  1. u mnie jest wszystko spoko , Bojar 5/04/03 12:31
    jestem w 5 misji i tylko w pierwszej chyba nie zabilem nikogo tzn tego snipera a dalej juz zabijalem i to sporo.
    Swoja droga to 5 misja jest BEZNADZIEJNA chodzi sie w tynelach vietcongu i trzeba je przeszukac kilometry chodzenia po ciemku gdyz nic kompletnie nie widac a ma sie przy zobie tylko 8 flar. Juz bylem zadowolony ze to przeszedlem a tu od nowa nastepne tunele zalamac sie idzie.

    Lubię pracę. Praca mnie fascynuje.
    Mogę siedzieć i patrzeć na nią
    godzinami.

  2. zgadzam sie - bolesnie liniowa , capri 5/04/03 14:30
    singiel porazka, multi to CS (jak ktos lubi to bedzie mial zabawe).
    a wracajac do Twojego problemu - zmien "pirata" od ktorego masz kopie, a na dzien dzisiejszy to zmien crack'a.

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  3. Crack , gall 5/04/03 21:00
    Słyszałe, że chodzi o cracka wterdy bez problemu można grać

  4. Zgadza się , Fl@sh 5/04/03 23:18
    to był baniaty crack. Można teraz grać bez problemu :-) Szkoda tylko że tereny nie są do końca otwarte. Ale teraz już trochę bardziej wciąga, jedyne co mnie zawsze męczyło to limit save'ów

    Sprzedam drewno pod każdą
    postacią ;-) GG: 687866

    1. eee tam limit savów... , Mackintosh 7/04/03 13:29
      nie gra się w to jak w q3 arena przecież, tylko uprawia czajozę...

      " Życie zmusza człowieka do wielu
      czynności dobrowolnych. "

  5. ja jestem, w czwartej misji... , Mackintosh 7/04/03 13:42
    ...i gra mi się podoba bezapelacyjnie...poprostu pierwszy raz widzę coś takiego, gracie na poziomie Vietcong?? zapewniam, że przyzwyczajenia z MOHAA i Q3A pójdą w siną dal, tutaj naprawdę już nie wystarcza łażenie tip topem, ale trzeba się wychylać zza drzew i zaraz szybko chować, żeby nikt nei ściągnał, albo jak się skradają, wychylają oddają strzał i się zaraz chowają no miód!!!...a poza tym chwała autorom, za ten ekstra engine...wg mnei gra wygląda rewelacyjnie, coś z pod nóg wyleci, pełno motyli:)...i chodzi na GF2MX na średnich detalach...czy coś więcej trzeba? jedynie co denerwuje to sposób trzymania pepeszy, przecież ona ma rękojeść za bębnem do trzymania...drugra sprawa to nowsza pepesza, wygląda conajmniej jak railgun z Q3...ale najlepszy to i tak jest Mosin Nagant, wedle wzoru ponieważ przełądunek po jednym strzale i pięc wogóle możliwych, póżniej wymiana naboi, i włąśnei w tym momencie się ginie:D crack był zwalony zgadza się...właśnie zacząłem grać w piątej misji w ciemnościach faktem jest trochę przydługawe ale idzie przezyć...pozdrawiam

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL