Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 105562 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pochwalę się: nie mam już ecs'a! , bober 6/04/03 16:29
trafiła się okazja żeby zamienić mojego ecs'a k7vta3 + a xp 1600+ (0,18) na

cosik lepszego - 100zł dopłaty i mam płyte gigabyte ga-7va-c + atlonika 1700+

(0,13) :-))) narazie chodzi 11x166 ale planuję jeszcze troszkę go

przyspieszyć...

Toshiba L20-183

  1. i gratuluje ... , NimnuL-Redakcja 6/04/03 17:52
    dobry sprzecik ;)

    a tak w ogole to zauwazylem, ze niby ludzie bronią płyty ECS, ze niby są OK itd ... ale raz po raz pojawia sie radosny post, ze juz sie ktos pozbyl ECSa ;) na przyklad ten post ... czy niedawno bwana zakonczyla swoje "przechwalki" stwierdzeniem, ze w koncu sie uwolniła od ECSa ... wiec czyzby ECS chwalony tylko dlatego, ze "chwali sie to co sie ma ?"

    hej!

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. generalnie to nie było tak źle z tym moin ecsem , bober 6/04/03 17:57
      w sumie całkiem sympatyczna płytka (z tym że zero możliwości o/c, i parę prog nie chodziło (m.in. kijowy 3dmark2003)ale jak się przytrafiła możliwość wymiany na cosik lepszego za małe pieniądze to dlaczego nie?
      jeszcze tylko musze gdzieś znaleźć gdzie przestawia się mnożnik bo w biosie jakoś nie mogę znaleźć...
      czy to możliwe żebym miał zablokowany mnożnik? cztery ostatnie litery w oznaczeniu procka to UT3C, dolnej linijki nie sprawdzałem bo już mi się nie chciało drugi raz kompa rozbierać.

      Toshiba L20-183

      1. Ta płyta , yanix 6/04/03 18:50
        zdaje się nie ma możliwości zmiany mnożnika, zobacz na stronie producenta.
        www.giga-byte.com

        Będzie, będzie...

      2. To są możliwości o/c na tej płycie: , yanix 6/04/03 18:56
        CPU FSB adjustable via BIOS (1MHz-linear)
        CPU Vcore Voltage adjustable via BIOS
        Na zdjęciu widać że są miejsca na switche do zmiany mnożnika, może da się coś z tym zrobić?

        Będzie, będzie...

        1. pewnie i można , bober 6/04/03 19:04
          ale niezbyt czuję się na siłach żeby lutować coś na płycie...

          Toshiba L20-183

  2. hehe , bor@s 6/04/03 21:51
    a ja może sobie zmienię ecsa k7vza na !!! ecsa l7s7a2 :D poczekam tylko na polskie recki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL