Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111353 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kerio Firewall 3 beta6, problem.. , masza 6/04/03 23:04
Otóż dotychczas używałem Sygate 5. Chciałem wypróbować Kerio, wsyzscy go tutaj tak chwalą....
Trochę się wkurzyłem używając go...

1. Jak wyłaczyć wykrywanie działania aplikacji?? Niezależnie co odpalę, jkąś grę, czy program, to ten Firewall, mi wyskakuje, że jeden program uruchamia drugi, i tak dalej...przecież to Firewall a nie antywirus...powinien skjanowac programy łączące się z siecią, a nie uruchamiające się np. biblioteki DLL...

2. Czy jest może jakieś spolszczenie do niego ???

to chyab wszytsko. Najbardizje mnie denerwuje pierwszy punkt. Juz tłumaczę:-)

Odpalam sobie np. instalator Winampa....i zaskoczenie....Wyskakuje mi monit (kerio), że program Winamp, próbuje uruchomić "Windows installer". Następnie że windows installer próbuje uruchomić jakiś DLL. Co jest grane?? Przecież to Firewall jest no nie ???

Pozdrowionka !!!

  1. A patrzyles , McSet 6/04/03 23:09
    w zakladce System Security > 'Start applications without asking', 'Start others without asking', 'Start applications even if modified' ?

    A co do spolszczenia to nie wiem.

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. ano nie zuwazyłem tego ;-) , masza 6/04/03 23:16
      szkoda tylko że nie po polsku...ale fajna konsola admina jest ;-)

      no potestuje jeszcze go trochę ;-))

      Pozdrowionka !!!

  2. ech , Czarek 6/04/03 23:13
    olej ta bete 3.0 (i w ogole 3.x) i wrzuc ostatnia stabilna wersje
    2.1.4 - to jest imo ostatnie prawdziwe/normalne kerio bez roznych zbednych badziewi

    1. popieram , Yosarian 6/04/03 23:21
      ...

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

    2. co mi sie w nim podoba.. , masza 6/04/03 23:25
      konsola administartora...pełna kontrola wsyztskiego...(coś podobne troche do agnitum outpost)

      Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL