Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111150 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Doom 3 tylko na Xboxa ? , DomeLL 7/04/03 00:34
Jak donosi serwis Homelanfed w najnowszym numerze papierowego magazynu Wired znalazł się obszerny artykuł traktujący o developingu trzeciej części gry Doom. Nie byłoby w tym nic szczególnego, bo o tym tytule napisano już niemal wszystko, gdyby nie kilka rewelacji, które zawiera ów tekst, w tym m.in. zakusy Microsoftu związane z Doom III oraz planowane dodatki.
Otóż w krótkim streszczeniu artykułu na serwisie Homelanfed napisano, że Microsoft oferuje ogromną ilość pieniędzy id Software za uczynienie trzeciego Dooma tytułem ekskluzywnym na konsolę Xbox - id Software nie podjęło jeszcze decyzji w tej sprawie. Co więcej, twórcy gry zamierzają wydać multiplayerowy dodatek do owego tytułu oraz specjalny single-playerowy mission pack. Niewykluczone też, że pojawi się program służący do generowania unikalnych poziomów do gry.
Na chwilę obecną to wszystko, jednakże przypuszczam, że w tygodniu pojawi się więcej szczegółów związanych z artykułem magazynu Wired oraz z poruszonymi przez niego tematami ? zwłaszcza z rzekomymi zakusami Microsoftu...
Gry-OnLine

  1. Na szczęście mam... , reev 7/04/03 00:43
    Xboxa :)

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. to jak sie juz nagrasz , NimnuL-Redakcja 7/04/03 10:18
      to pozyczysz ? :)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. Pomyślimy, pomyślimy... , reev 7/04/03 12:08
        :-)

        Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
        cyferki, za dużo ramu, dysk
        holograficzny, elektrownia jądrowa

  2. na szczęście mam comodore 64 , mrowa_82 7/04/03 00:46
    i wiem ze doom 5 będzie działał płynie na moim potworze :)))) wkońu spece by nie wypuscili zonka na tak szanowany sprzęt !!I to nie atari że moża wypuszczać wtopy!!

    :)

    1. nic dodać, nic ująć... , reev 7/04/03 00:53
      comodore rulez!!!

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

    2. takk , Holyboy 7/04/03 02:54
      ten 1mhz mocy daje kopa jak nic!!!

      hlip hlip gdzie te stare dobre czasy?

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

      1. I jeszcze wspaniałe brzmienie SIDa ... , Muchomor 7/04/03 08:40
        ... hlip, hlip... na prawdę je lubiłem.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

  3. Niech ich trag szlafi !!! , zartie 7/04/03 07:19
    Mnie już wkurzyło sONY, bo druga część mojej ulubionej gry Drakan jest "PS2 Exclusive" %$&%####^%#&#%$&#$&$%@%#^%&%^ !!!!!!

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  4. a czy nie jest to przypadkiem , hillel 7/04/03 07:41
    numer kwietniowy??

    Gods Made Heavy Metal

  5. w sumie to niezłe przeginanie z tymi.... , Uriell 7/04/03 11:40
    wyłącznościami gier dla różnych platform,kapa i tyle nie pozostaje w przyszłości nic jak nabycie X Boxa i emulatora do niego DirectX-Box v0.87b ( oczywiście jak go chłopaki skończą)

  6. spokojnie :-) , Czarek 7/04/03 17:10
    ktos z gry-online zle (niedokladnie) przetlumaczyl oryginalny ang. tekst - chodzi o wylacznosc _portu_ D3 na _konsole_, tzm M$ chce, zeby nie bylo portu D3 na PS2 czy PS3 etc,a tylko na Xboxa 1 czy 2 - nie ma to nic wspolnego z wersja na PC, ktory jest przeciez platforma developerska D3...

  7. jak zwykle , ::.admin.:: 7/04/03 19:56
    burza w szklance wody.

    ::.Ostateczny Autorytet, Ktorego Nalezy
    Sluchac Za Wszelka Cene.::

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL