Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111151 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TOT] - Osoby, które miały urodziny 6 kwietnia dopisujcie się niżej !!! , Muchomor 7/04/03 11:11
... sorki ale mnie to też dotyczy :)) , a doczytałem, że oprócz mnie i Xisia to jescze chyba ze 3 osoby są (Kilgor, Zryty i Erazor). Ujawniajcie się - na razie chyba jestem najstarszy w tym gronie (28l). Może jakiś exkluzywny klubik :) ? (Urodzeni Szóstego Kwietnia :))) ) .

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. A już myślałam, że szukasz dawno zaginionego brata-bliźniaka ;) , Agnes 7/04/03 12:04
    a tu klubik? :)))

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. wszystkiego najlepszego , NimnuL-Redakcja 7/04/03 12:33
    wszystkim solenizantom ... Muchomorku - Tobie tez ;))
    zyjcie dlugo i szczesliwie ...

    ps. ja imieniny mam za 3 dni jakby co ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. Dzienx , dzinex ... , Muchomor 7/04/03 13:08
    Agnes ja tak bardziej z ciekawości chciałem - po prostu mnie to statystycznie interesuje :)))

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  4. najlepisj klubik baraników kwietniowych , Thadeus 7/04/03 16:18
    mnogo nas ok taki klubik

    ...

  5. A 6 maja może być:-) Dokładnie za miesciąc:-)) , Iza WGK 7/04/03 17:56
    Styknie mi 22 ;(

    How fortunate the man with none ...

  6. Osoby które maja dzis urodziny ujawnic się:-) , Trunks 7/04/03 18:43
    Ja urodzilem się pieknego 7 kwietnia jak spojerzycie w opis to dowiecie się tez w którym roku:-)

  7. obecny , ErAZoR 7/04/03 18:45
    potwierdzam date moich urodzin . Propozycja zalozenia klubu bardzo fajna -> kazda okazja do picia jest dobra :)

    ps1.
    moja kolezanka z liceum ,rowniez ma urodziny tego dnia .

    ps2.
    Iza , dlaczego :( ? Przeciez to tylko mezczyzni sie starzeja , kobiety moga tylko piekniec .

    IQ 95@133 at 40 %

  8. jestem i ja , zielnet 7/04/03 21:50
    terz przyszedłem na świat w dzień lekarza :))

  9. najlepsze... , obiwan 7/04/03 23:29
    zyczenia - 100 lat, 100 lat...

    ...and justice for all

  10. 100 lat, 100 lat ... i tak dalej :) , Maverick 10/04/03 15:50
    Wszystkiego naj naj naj i zdrówka przede wszystkim.

    co u Ciebie? Z worx się wyjaśniło cos?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL