Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116766 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Błąd explorera !!! , Junior 7/04/03 18:17
Mat taki problem , gdy próbuje przenieść jakiś plik instalacyjny jakiegoś proga i prubuje wywołać manu prawym przyciskiem gryzonia pojawia mi sie komunikat że explorer.exe popełnił błąd w pliku kernel32.dll . Mam wina XP Prof. Co jest grane ???

Hail to the king babe !!!

  1. AAAAAAAAA , Junior 7/04/03 18:36
    Chociaż mógłby mi ktoś podesłać ten plin znajduje sie w Windows\System32

    Hail to the king babe !!!

  2. musisz miec smietnik i reinstalka sie kłania ale to tak z windowsami jest :) , Thadeus 7/04/03 18:45
    :))

    ...

    1. :-)_ , Junior 7/04/03 19:10
      O to chodzi że system postawiony na świerzo .

      Hail to the king babe !!!

  3. hej , Junior 7/04/03 19:13
    Podeśle ktoś mi na meila tem pliczek . Mój mail

    Hail to the king babe !!!

  4. Ja wiem jak Ci pomoc! , ::.admin.:: 7/04/03 19:29
    Odpal z plyty instalacyjnej dosa i wpisz "format c:" - pozniej dajesz na "tak" i robisz jeszcze kilka innych rzeczy. Oto jedyny dobry sposob. Sam tak robie i to tak czesto, za znam na pamiec seriala do windy;)

    ::.Ostateczny Autorytet, Ktorego Nalezy
    Sluchac Za Wszelka Cene.::

    1. hehe , Babek 8/04/03 08:33
      też znałem ale do 98, i do office 2000 :) xp jeszcze kilka razy i moze przyjdzie:)

  5. weź z płyty Wina , MatiZ 7/04/03 21:16
    ;))

    Meet me after midnight #Farcry

  6. :))) , Kicu 7/04/03 21:18
    Reinstalka Windowsa bedzie tu chyba najodpowiedniejsza a najlepiej z format C: ENTER ... :)

    Kicu(Legnica)

  7. no jeszcze 2 możliwości: , PrzeM 7/04/03 22:11
    albo masz wira albo strzeloną pamięć...
    sama podmiana pliku nic Ci nie da, sprawdź install na innej kości a wcześniej w DOSie przejedź kompa MKSem z najnowszą bazą wirusów

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL