Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116142 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

własnie pojawił sie swierzutki i pachnący nowościa MPLayer , Thadeus 7/04/03 18:42
wreszcie po 459 dniach nowa pelna wersja stable :))

Jako ciekawostke podam ze program ma nową defaultową skórke roboty Franciszka Wilamowskiego

Do sciagani do sciagania :)

PS. Jakos chyba bez echa na boardzie przeszły nowe beta testy Foobara .6

...

  1. hehe jak to bez echa ?? , Wasabi 7/04/03 19:05
    jak programu jeszcze nie ma na oficjalnej stronie ;]
    to co tu testowac ?? ;]]
    mowie o foobarku
    ja nigdy na forum nie zagladam ;] bo mnie chamce zbanowali
    czekam az sie pojawi na stronce

    Nothing to see here

  2. a było marudzic zzzzzzzz :P , Thadeus 7/04/03 19:07
    to cie zabanowal, a szczerze mowiac to zzzzzzzzzz czasmi przesadza i zachowuje sie jak dziecko :)

    ...

    1. bo to jest dziecko , Wasabi 7/04/03 19:12
      ja nie marudzilem ;]]] tylko zadalem pytanie
      pozatym jak widze jak kolo traktuje testerow czy ogolnie userkow
      to mi sie noz otwiera w kieszeni

      w porownaniu z takim OnO tworca pluginu do gg dla mirandy
      to chlop jest sto lat za murzynami ;[[[

      Nothing to see here

      1. nio ono jest thebesciak , yeger 7/04/03 20:32
        jak by takich ludzi bylo wiecej to naprawde swiat bylby lepszy :) chlopak jest naprawde spooko

        Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
        nie niosła tak daleko

  3. no jestem pod wrazeniem - playerek wyglada miodddddd , Thadeus 7/04/03 19:32
    i jest taki miłu panel wysuwajacy sie na pelnym ekranie :) extra - polecam

    ...

  4. Siakis link moze? :)... , Ar3cK 7/04/03 19:47
    ...thx :)...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. linka ta co zwykle , Thadeus 7/04/03 20:08
      www.mplayerhq.hu

      ...

  5. a tak wogule to coś zmienionego tam jest ? , Carmamir 7/04/03 19:57
    bo zmieniać dla samego tylko numerka to trochę dziwnie...

    No to się wkopałem...

    1. changeloga sie nie doszukalem narazie mam robotke , Thadeus 7/04/03 20:09
      ale stable chyba lepsze niż relace candidate? :)

      ...

      1. zobaczymy , Carmamir 7/04/03 21:23
        w praniu :)

        No to się wkopałem...

  6. przysłowiowe już , Pinokio 8/04/03 08:33
    "świerze jaja", wogule ... Panowie "dyslektycy" ;), sorki, że się czepiam, ale czeba czymać poziom, jak na najlepszy board na świecie przystało :)

    A poza konkursem - dzięki za niusy o playerkach
    Pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL