Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4454 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gf2 64 MB widziany jako 32 MB pod win XP? , woyboy 8/04/03 07:34
Taki problemik! Moja karta Prolink Gf2 MX 400 64 MB działała spox. Znajomy prosił o sprawdzenie jego Gf2 MX 400 32 MB (jakiś klon). Więc ją zainstalowałem, detki 42.xx - działała. Po jej odinstalowaniu, i zainstalowaniu mojej system widzi jedynie kartę 32 MB - Bios karty zgłasza się prawidłowo 64 MB. Próbował różnych detonatorów nawet 32.xx, sterowników oryginalnych z płyty pixelview, usuwałem resztki detonatorów (programikiem NVidii), czyściłem system WinOptimizerem - instalowałem ponownie i nic. Nie mogę przywrócić systemu - bo przywracanie było wyłączone. Mam wcześniejszą kopię rejestru - ale nie mogę go odtworzyć, gdyż system po próbie jego wgrania "krzyczy", iż nie pozwalają mu na to jakieś programy i procesy (i nie może nadpisać wszystkich informacji). Wydaje mi się, że sterowniki ww. karty 32 MB (jakaś ich część) zagrzebała się gdzieś w systemie i to powoduje niewłaściwą dla systemu inforamcję o karcie. Jakieś pomysły, poza oczywiście - REINSTALACJĄ SYSTEMU! Pozdrawiam serdecznie.

Wojcik

  1. Ja bym sprobowal , NimnuL-Redakcja 8/04/03 08:52
    ponowne wlozenie karty kumpla, zainstalowanie jej i ponowne odinstalowanie - moze cos zle sie odinstalowalo ... chociaz w sumie obie karty są z tej samej rodziny wiec w zasadzie nei ma sensu jednej i drugiej odinstalowywac ... po prostu bez wywalania sterow przeloz karty i sprawdz czy bedzie OK - karty roznia sie jedynie wielkoscia pamieci ... ogolnie sprawdzilbym jak karte wykrywają Ci gry - jesli 64MB to olej sprawe ...

    pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL