Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55

 Dzisiaj przeczytano
 38474 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co wybrać pod Althona 1700+ MSI KT4V czy Epoxa 8K9A????POMOCY? , Michal S 10/04/03 18:55
W sobote mam zamir nabyć płyte głowna i pamięci pod althona 1700+. za ok 350zł i z analiz przeprowadzonych pozostały mi płyty
- MSI KT4V
- MSI KT3V
- Epox 8K9A
wszystko na KT400 moze za wyj KT3V
Są bardzo podobne cenowo i mam dylemat. Chciałby podkręcic tego procka dość mocni i zalezy mina stabilnym systemie.

Odnosnie pamięci to chce wziąźć 512MB tyko nie wiem czy 2x256 czy 1 kość??????

MichalS

pomożcie nie zdecydowanemu.

  1. a moze ECS'a ?? :D , w1lko 10/04/03 19:12
    http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?t=27415

  2. Ja nie polecam... , Michnik 10/04/03 19:21
    ...tych MSI jezeli chcesz kręcić procesor. Epox do podkręcania znacznie lepszy.

  3. epox ,wielu potwierdzi, , Andrzej 10/04/03 19:45
    np. 8k9a2 ?
    ten o ktorym piszesz tez OK.

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  4. Nie bierz MSI. , Ksyho 10/04/03 22:19
    Dużo z nimi kłopotów (seria KT4), których nie rozwiązują całkowicie coraz nowsze biosy (i na które zresztą trzeba długo czekać). Do tej pory chyba nie dołożyli opcji Vcore powyżej 1,7V dla Toughbredów, co jest standardem u innych producentów (to oczywiście zmniejsza szanse osiągnięcia dobrych wyników w przetaktowywaniu).

  5. szczeże bierz kt3v lub ultra kawał zajebistej płyty i zero problemów !! , mrowa_82 10/04/03 22:58
    super sprawa!!

    :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL