Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55

 Dzisiaj przeczytano
 38454 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pulpit widmo. Moze wirus? , mnih 10/04/03 20:34
Miałem następujący problem( miałem bo juz odczytałem obraz dysku z gosta i jest ok), pewnego pięknego dnia włanczam kompa a tu zdziwienie. Na pulpicie zamiast wszystkich ikonek skrutów i innych badziewi jakie miałem jest tylko podstawowe ikony i wszystkie pliki z c:/ (czyli windows , program files, i wszystkie pliki). Początkowo pomyślałem ze to moze dobrze bo przynajmniej mam poządek ale jednak nie. Wchodząc do start>programy zamiast wszystkich dalszych okienek jast tylko skrut do pliku tekstowego ktury dzień wsześniej siostra sworzyla i zapisała na dyskietce. Pomyślałem ze nie jest dobrze, tym bardziej ze wchodząc w mój komputer> c jest to samo czyli nie ma nic oprucz skrutu do tego pliku.Uruchomiłem więc WindowsComander i tam wszystko wporządku. Na c:/ jest wszystko , w katalogo pulpit w windows tez są wszystkie te pliki i skruty które miałem poprzednio. Wydało mi to sie dziwne więc pisze moze ktoś wie o co chodzi. Antywir nic nie wykrył. mam Ecs K7S5A i durona 1.2 oraz Win98. Co to mogło być? jak myślicie?

P.S sory za błądy to dysortografia :):):)

  1. a może ... , evolic 11/04/03 11:38
    ktoś Ci w rejestrze zdalnie przestawił ścieżkę do Pulpitu na c:\ ???
    kto wie ...
    różne rzezczy ludzie robią ...

    gg: 1079536

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL