Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » emigrus 18:39
 » bobbaniak 18:38
 » KHot 18:34
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42861 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chłodzenie mostka północnego. , Ksyho 11/04/03 00:03
Gdzie w Warszawie można kupić jakiś zestawik do chłodzenia mostka północnego (np. Zalman ZM-NB32J) ??? Nie chce mi się zamawiać wysyłkowo jeśli nie jest to konieczne.

  1. a nie wystarczy zwykły radiatorek z wiatraczkiem ???? , fatal 11/04/03 00:06
    123

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. Wolałbym coś nieskomplikowanego w montażu , Ksyho 11/04/03 00:09
      dopasowanego do istniejącego mocowania radiatora na mostku północnym. Nie chce mi sie kombinować, ciąć itp. :>

    2. p.s. Mam KT4 Ultra. , Ksyho 11/04/03 00:34
      wersja PURE, bez dodatków i wentylatorka na mostku północnym. Zresztą dołożenie wentylatorka nic nie pomoże, gdyż istniejący radiator jest cienki i nie posiada zbyt wielu żeberek (mała powierzchnia oddacjąca ciepło). Dlatego też zależy mi na jego wymianie (wg. pomiaru płyty mostek północny ma 52-53 st. C). W dotyku parzy po sekundzie.

      1. to się nie martw.... , fatal 11/04/03 00:40
        ponieważ producent sam jak go założył, to gwarantuje, że mostek północny wytrzyma na 100%.

        Nikt nie jest samotnym mając ......
        gumową kaczuszkę ;)

  2. odp , Druzil 11/04/03 00:32
    www.discotech.waw.pl, tam jest zalman za ~30zl i chyba tylko tam (pod gusem nie mieli)

    1. osz kurcze , Kane 11/04/03 01:14
      na discotechu maja juz najnowszego Zalmana CNPS7000-Cu. Qrcze zeby tak miec wolne 250 zl.

      Pozdro Kane

  3. Maja na WGK. , Grolshek 11/04/03 01:00
    Ja przynajmniej tam kupilem.W sobote lub niedziele sprobuj.

    ***** ***!!!

  4. z chlodzeniem mostka ponocnego nForce jest klopot bo... , SebaSTS 11/04/03 01:16
    ... ten chip ma wklesla czesc srodkowa, a jak wiadomo powinno sie nakladac jak najmniej pasty i tak docisnac by nadmiar wycisnac. A tutaj dalem tyle pasty ze chyba nie wiem czy jest ona skuteczna. moim zdaniem radiatorek powinien miec wyprofilowana spodnia czesc w kasztalcie kola na jakies 0,5mm. nikt tego nie zauwazyl?
    pozdrawaim. Jak bylem ostatni raz na gieldzi to bylo tego mnustwo. Jak nie znajdziesz tez w Discotech, moge Ci oddac swoj :-)

    >-<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL