Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52654 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacja PC Suite:( , Ament 12/04/03 11:24
No wlasnie... Musze zainstalowac PC Suite 5.0 dla Nokii i przy rozpakowywaniu w setupie wyskakuje komunikat:

1607 Unable to install InstallShield Scripting Runtime

Dodam ze system to XP Pro + SP1.

Wie ktos o co chodzi?

I
-AMENT-
I

  1. hehe , mirkrup 12/04/03 12:05
    masz zablokowaną obsługę skryptów. Prawdopodobnie firewall przeszkadza lub ustawienie IE.

    1. no ale... , Ament 12/04/03 12:20
      akurat pod tym XP nie ma firewalla... A wiesz w ktorym miejscu w IE mozna to sprawdzic?

      I
      -AMENT-
      I

      1. identyczny , mirkrup 12/04/03 13:01
        problem ma mój kolega z zainstalowaniem otrzymanego ode mnie WinOnCD 6 - staje mu podczas instalacji w momencie, w którym na moim komputerze generuje skrypty instalacyjne. Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem.

  2. Albo jest archiwum uszkodzone, albo , sebtar 12/04/03 12:44
    masz jakiś dziwny proc ;) Ja taki komunikat widziałem tylko na kompie z procem VIA C3 (oczywiście ta sama instalka chodziła na wszystkich innych kompach). Zrobiłem to tak że po prostu przeniosłem zainstalowany program z innego kompa i dograłem brakujące biblioteki .dll Ale nie chodziło o program Nokii ale o coś zupełnie innego.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. archiwum nie jest... , Ament 12/04/03 12:55
      uszkodzone bo to samo jest z oryginalnej plyty Nokii i to samo jak sciagnalem program ze stron Nokii:( A proc P4 1.6@2.4

      I
      -AMENT-
      I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL