 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22354 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
DF Black Howk Down - problem z siecią , Pawilos 14/04/03 19:47 mam problem z w\w grą, tzn nie moge sie połączyc z kumplem po lanie, chcemy sie połączyc pzez tcp/ip, jeden z nas stawia serwer w grze drugi się dołącza.... i nic nie da rady wogóle zagrac w ten sposób..:( czy ktoś grał w to po lanie ??? proszę o wskazówki z góry dziekiPawilos - działa doskonale , GULIwer 20/04/03 20:04
raz nie mozecie miec tego samego klucza, dwa trza przestawic na Lan Game czy cus takiego (świerzy sysem bez gierek jeszcze ;))I'm only noise on wires |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|