 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22298 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
IrfanView 3.80 nie chce drukowac. , Mms 14/04/03 23:44 System Windows ME. Jak klikne przyscik drukuj, to nic sie nie dzieje. Nawet nie ma ikonki drukarki na tacy systemowej. Wszystkie inne programy drukuja. Dodam, ze na wersji 3.75 wszystko chodzilo cacy.Pozdrawiam - Zapomnialem. , Mms 15/04/03 00:16
Drukarka to Canon 4400.Pozdrawiam - może to naiwne ale , Yosarian 15/04/03 14:03
czy próbowałeś, po zainstalowaniu IV3.8 powtórnie zainstalować drukarkę (ewentualnie pojawi się z tą samą nazwą ale i nr 2) ?All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak
- Nie. , Mms 15/04/03 22:05
j.w.Pozdrawiam
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|