 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22446 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
IMHO.. , Dziadek_W 15/04/03 01:52 Hehe, niech mi ktoś powie co to znaczy IMHO? Widze to w prawie kazdej wypowiedzi, w tak roznych kontekstach, ze juz nic nie łapie. Cóż umysł Dziadka nie pracuje już na 100% (IMHO?)Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
jest sporym rydzykiem.. - in my humble opinion... , carlosA 15/04/03 02:09
w mojej skromnej opini.#whatever - :))) , Dziadek_W 15/04/03 02:58
.. dzieki carlosA, chyba sam nie doszedlbym do tego.. pozdrowka i ide po "Bilobil"..Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
jest sporym rydzykiem.. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|