Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 08:17
 » luckyluc 08:14
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27193 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o NTFS a sprawa DOS , Raphi 15/04/03 14:58
Witajcie! Stoje przed problemem skopiowania z partycji NTFS (D) na partycje NTFS (C) pliku w systemie DOS. Mam program readntfs, ale jak sama nazwa wskazuje on tylko czyta. Jest tez program ktory to robi, ale komercyjny a ja potrzebuje darmoche, najlepiej malutka bo musi wejsc na dyskietke i do tego do 15:30 dzisiaj...
I nie krzyczcie, szukalem w archiwum i w googlesach ;-)

Najlepsze pomysły przychodzą
zawsze w najdziwniejszych
miejscach. http://hoonda.pl

  1. sysinternals , kkom 15/04/03 15:13
    Dokladnie, http://www.sysinternals.com/ lecz oczywiscie tam masz tylko wybrane utile freeware. Sprawdz wiec czego Ci potrzeba i ..dalej szukac trzeba juz full :)

    pozdr.!
    Krzys

    404 - Sygnaturka under
    construction

    1. wyglada zachecajaco , Raphi 15/04/03 15:27
      nie widze wyjscia jak na chwile zassac full ver...
      Dzieki!

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

      1. Polecam Ci: , kkom 15/04/03 15:37
        "ERD COMMANDER 2002" - na tym botowalnym CD jest wszystko czego tylko potrzeba, podniesiesz kazdy sys na NTFS, naprawisz, przegrasz pliki, postawisz siec, 1000 w jednym etc, itp... Naprawde mocna plyta, warto miec na czarna godzine :)

        pozdr.!
        Krzys

        404 - Sygnaturka under
        construction

        1. do tej konkretnej sprawy , Raphi 15/04/03 16:48
          to mi sie nie przyda, ale na pewno skorzystam z propozycji przy innych konfiguracjach.

          Dzieki raz jeszcze!

          Najlepsze pomysły przychodzą
          zawsze w najdziwniejszych
          miejscach. http://hoonda.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL