Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31653 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płyty główne z grafą na pokładzie , cienkot 15/04/03 17:27
Poszukuję dokładnych parametrów grafik zintegrowanych na płytach MSI lub INTEL ?
Oczekuję propozycji płyt głównych godnych polecenia.

Bądz zawsze tam gdzie twoja twarz

  1. płyty glowne godne poleceniea ? , NimnuL-Redakcja 15/04/03 19:52
    Abit na NF2 , Epox na NF2 ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Nimnulek , mirkrup 15/04/03 20:13
      Cienkot nie jest fanem AMD, co widać z treści postu.

  2. to ja tez polece , Wasabi 15/04/03 21:16
    Epoxa tyle ze jusz dla PVI
    z opisami
    EP-4GEA / EP-4GEA+*
     
    Intel? 845GE chipset (Extreme Graphics onboard)
    For DDR memory 3 memory banks for PC2700 Max. 2 GB
    5 x PCI, 1 x AGP 4X,
    533 MHz. FSB , USB 2.0 , 6 Channel Sound
    * 10/100MB LAN by Realtek RTL8100B
    * HPT 372 IDE RAID Controller ATA-133
    * IEEE 1394 2 ports
    * 2 Serial ATA-150 ports
     

    EP-4GEAD / EP-4GEADI*
     
    Intel? 845GE chipset (Extreme Graphics onboard)
    For DDR memory 2 memory banks for PC2700 Max. 2 GB
    5 x PCI, 1 x AGP 4X,
    533 MHz. FSB , USB 2.0 , 6 Channel Sound
    * 10/100MB LAN by VT6105

    z czego mialem do czynienia z ta pierwsza znaczy EP-4GEA+
    w hurcie 559 netto

    Nothing to see here

    1. ehh ja cos dzisiaj malo , Wasabi 15/04/03 21:18
      pitomy jestem

      Nothing to see here

      1. a to nie ja widac , Wasabi 15/04/03 21:21
        tylko opera 7.10
        poraz kolejny wcisnolem cos [jeszcze nie wiem co] i wyslala mi posta;[[[[

        no wiec co do plyty
        0 obiekcji
        grafa i sieciowka chodza super
        koms pracuje w biurze glownie w 2D

        reszta potencjalu niestety nie sprawdzona narazie

        Nothing to see here

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL