Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36602 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tv-out i podłączenie do telewizora , Minus 15/04/03 22:45
Mam takie pytanko bo niedługo kupuje karte z Tv-Outem i chce teraz kupic kabel żebym mógł podłączyć do telewizora (ale w tym jest problem że jest on okolo 8-9 metrów od kompa i nie chce go przenosić).. Jaki kupić kabel i ile on mniejwiecej kosztuje? A może coś trzeba jeszcze dokupić żeby przesyłać sygnał na taką odległość? Prosze o pomoc i z góry dzięki

  1. w sumie to ... , PaszkfiL 15/04/03 23:19
    ... realizowalem polaczenie kompa z Tv poprzez kabelek s-video->euro na dlugosci 15m ! porownalem z krotszym kabelkiem, ktory mierzyl sobie 1,5 m i nie zauwazylem wiekszej roznicy ... moj kabelek 15-sto metrowy kosztowal mnie 45 zl wiec 10 m bedzie okolo 30 zl ... sadze ze taki standardowy bez dodatkowych ekranow i bajerow wystarczy do domowego uzytkownika ...

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. podepnę się pod temat i zadam pytanko z tej samej dziedziny , Marcel_27 15/04/03 23:26
    W moim telewizorze (Philips, jeśli to ma jakieś znaczenie, karta graficzna to Herc 8500LE) jest wejscie s-video, instrukcja obsługi nie opisuje jego wykorzystania, nadmienia jedynie, że wykorzystywane jest podczas podłączania np. kamery cyfrowej. Czy przez to wejście można wprowadzić sygnał z kompa? Pytanie ma też drugie dno, jeśli się da, to czy jest to rozwiązanie przewyższające pod względem jakości obrazu połączenie s-video w kompie -->euro w TV?

    1. jezeli , McRabbit 16/04/03 07:33
      kamera dziala to komp tez bedzie dzialal
      s-video ekranowany bedzie wyswietlal stabilniejszy obraz na dluzszym odcinku iz zwykla chinkowka
      polecam takie podlaczenie s-video - s-video

      pozdrawiam

      rabbit@dobrze.robi.to :-))

  3. ja podlaczalem komp->tv , Venom79 16/04/03 08:25
    10 metrowym kabem i chodzi bez problemu ( kumpel nawet 15m ), a dalem za niego niewiele, be kilkanascie zl

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. JA MAM 6M , borg18 16/04/03 15:40
    i OBRAZ JEST SUPER

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL