Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 40652 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ati9100 i wyswietlanie filmow w pelnym ekranie , ksiaze 16/04/03 14:25
Najpierw opisze stan: poprzednio mialem gainwarda mx440 wywalilem stery od niego i wlozylem to cudo od ati, wszystko pieknie ladnie bylo (stery z plyty zaisntalowale mnie wiem jaka wersja niestety) ale okazalo sie ze 3dmark03 sie wywalal wiec duzo sie nie namyslalem (choc trzeba bylo pewnie wywalic i zainstalowac od nowa program) zainstalowalem catalysty 3.2 i sie zaczelo, ikonki na pulpicie wyswietlaly sie w 256 kolorkach albo moze 16 nawet z tym sobie poradzilem (instalacja reinstalacja sterow) zeby bylo smieszniej to do teraz czesc mam normalnych ikonek a czesc dziwnych (taki efekt kiedys mialem na rage fury maxx)ale mowie sobie ati tak ma, potem chcialem sie pobawic tunerem wyszstko pieknie gralo przed instalacja (nowych sterow i ....kamerki inetowej) po instalacji w trybie okienka to nic nie widac (choc slychac) a jak sie zrobi na caly ekran to obraz jest przesuniety w lewo i i zmiejszony o ladne parenascie centymetrow. A na dokladke alt+enter przy wyswietlaniu filmow (vplaer,bestplaer,allpler do woli)dziala tak ze wcale nie dziala (obraz jest tej samej wielkosci przed i po) kurde co mam zrobic?? wrocic do poprzednich sterow (wogole to cholerka nie wiem co to jest karton byl od mint-a stery od shappire a intrukcje byly dwie dokladnie takie same )
ufff

  1. format c:.. , Hinomaru 16/04/03 14:44
    i zainstalowac wszyctko jeszcze raz bo po nvidii pewnie zostaly smieci w systemie. Tak bym wlasnie zrobil.

  2. co to znaczy "stery z plyty zaisntalowale mnie wiem jaka wersja niestety"? , fatal 16/04/03 14:59
    Przecież wystarczy zrobić tak:
    1) prawy klawisz "mój komp"/ właściwości
    2) sprzęt / menadżer urządzeń
    3) karty graficzne / właściwości
    4) sterownik / szczegóły sterownika
    5) i to wsio. Masz nr sterów.....

    A tak a propos... to wg mnie także trzeba reinstalować system :(
    Współczucia!!!

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. to nie takie proste , ksiaze 16/04/03 19:59
      w przypadku gdy komputer z karta stoi w domu a ja w pracy jestem ;-))

  3. u mnie wszystko gra , pablo55555 16/04/03 17:44
    mam ta sama karte ..dokladnie co ty .. takze stery mint-a zainstalowalem catalysty 3.2 i wszystko ladnie chodzi ..moze konflikt z plytka? gosc w sklepie miowil.. ze sa klopoty.. i najlepiej ta karciocha bedzie chodzic z plytami gl. MSI

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL