Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 49542 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sudden Strike I, II i zacinajaca sie mysz. , Mms 17/04/03 11:37
W menu mysz chodzi OK, ale jak juz mapa sie wlaczy, to mysz chodzi jakby sprzet byl za slaby. Dzieje sie tak w kazdej rozdzielczosci. Po zainstalowaniu patch'a 1.2 tez. Sprzet: DFI AD75 (KT333), AMD Duron 1,3GHz, 128MB DDR 266MHz Kingston, GeForce 2MX (MSI, Detonatory 41.09), Windows ME. Kolega ma podobny sprzet tez na Windows'ie ME, ale plyte glowna ma na SIS'ie 735 i wszystko jest OK.

Pozdrawiam

  1. A ten patch 1.2 to jest do , Mms 17/04/03 11:38
    Sudden Strike I.

    Pozdrawiam

  2. Na najnowszych , Mms 17/04/03 12:06
    Detonatorach 43.45 to samo.

    Pozdrawiam

    1. To wina detonatorow , ::.admin.:: 17/04/03 13:09
      wiem, poniewaz mialem bardzo podobny problem, z tym ze myszka zacinala sie na winszmacie. Jedynym ratunkiem byl powrot to detonatorow 29.42 (wszyskie wersje w gore sa zrypane).

      ::.Ostateczny Autorytet, Ktorego Nalezy
      Sluchac Za Wszelka Cene.::

      1. Sprawdze te stare detki. , Mms 17/04/03 14:42
        Dzieki.

        Pozdrawiam

  3. Dalej , Mms 17/04/03 16:36
    to samo. Pomocy!

    Pozdrawiam

  4. jak instalujesz gierw to nie instaluj muzy na dysk znam z autopsji , Thadeus 17/04/03 20:06
    bez niej dziala miodzio

    ...

    1. Do wyboru sa dwie wersje instalacji. , Mms 17/04/03 21:38
      Roznia sie tylkko tym, ze przy jedej sa kopiowae na HDD filmiki.

      Pozdrawiam

      1. no filmiki muzyka whoo cares , Thadeus 18/04/03 16:18
        chodzi o to ze zauwazylem u siebie ze kiedy wszystko wyladowalo na dysku to wlasnie sie grac nie dało, a jak tylko gra to smiga az milo

        ...

        1. Dzieki. , Mms 20/04/03 19:25
          Sprawdze.

          Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL