Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63935 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Proszę o opinie na temat plyt DTK ... , PaszkfiL 19/04/03 14:19
... nigdy wczesniej o nich nie slyszalem plyta bedzie wspolpracowac z celeronem 633 prosilbym o opinie na temat tych ... niestety nie znam dokladniego modelu ...

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. Nie jest to czasem oem MSI ? , guma 19/04/03 14:56
    W kilkuset dotychczas sprzedanych komputerow dtk byly plyty MSI. Mysle ze jest duza szansa ze to wlasnie MSI bedzie.

    pozdrawiam

    1. miejmy nadzieje :) , PaszkfiL 19/04/03 14:57
      j.w

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Mam ich (nie wiem czy dokładnie takie jak twoja) w pracy , Sebek 19/04/03 15:46
    gdzieś z 10. Chodzą na nich właśnie celerony 633 albo 700 przez 1.5 roku. Dotychczas miałem tylko z jednym kompem problem i to właśnie z płytą (problem ze zworką od biosu blokowała start płyty) pozostałe jak na razie bez zająknięcia a chodzą codziennie przez 8 lub więcej godzin. Taka "Oemowa" płtyta bez bajerów ale stabilna. POzdr. Sebek.

    1. dzieki za info .... , PaszkfiL 19/04/03 15:56
      ... bo sie wlasnie zastanawiam nad wymiana mojego durnia 750 i ecs'a na tego celka i plyte dtk ...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. a myslalem, ze chodzi o plyty CD TDK ;) , NimnuL-Redakcja 19/04/03 15:58
    tyle, ze porąbales nazwe ;))

    a w gogle szukales ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. szuakc szukalem :) , PaszkfiL 19/04/03 16:14
      ale google mi nie napisza: "Nie kupuj bo to kicha, padaja itp" ;)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. mam w robocie takie z Celkami 700 , walczy 19/04/03 16:59
    jest dokładnie tak jak napisał Sebek "płtyta bez bajerów ale stabilna", od siebie jeszcze dodam że mają problemy z niektórymi nowymi jednostronnymi koścmi PC133, widzą RAM tylko w połowie. Niektóre modele max zubożone nie mają nawet monitoringu temperatur. Są oparte na chipsetach Via Apollo 133 Pro i 133A nie są za szybkie ale za to stabilne.

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL