Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66876 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rayman 3 - EXTRA - filmiki ... skad to wziąść ? , NimnuL-Redakcja 20/04/03 09:47
Hej!
W grze Rayman 3 po przejsciu jakiegos tam etapu w menu w dziale Extra znajdziemy kilka filmikow (Lessions) - nie wiem czy ktokolwiek z Was grajac w ta gre na to patrzal .. ja zajrzalem i plakalem ze smiechu - sa swietne - takie krotkie "gagi" ... wczenisje jednak jest informacja , ze do dostania jest to na DVD ... czy w sieci jest to do sciagniecia czy nie ?
dzieki i pozdrawiam

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. oj Nimnul, NIMNUL!!!!! , Tummi 20/04/03 17:37
    czytales, co jest napisane pod * ??????
    Tam jest napisane 'kup 467 DVD - dostaniesz 1 GRATIS'....... to jest DOWCIP!

    aha - reszta filmikow... tzn. wszystkie sa w .bik'ach na cd - sciagnij sobie bikplayer (150KB) i zobaczysz wszystkie ;-)
    Fajny jest ostatni i KISSSSem potFora ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. a skad bikplayer ? , NimnuL-Redakcja 21/04/03 09:10
      bo szukalem i nie znalazlem ...

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. stad: , Tummi 21/04/03 11:08
        G:\Programy\BIK-Player\BINKPLAY.EXE

        moze u Ciebie tez zadziala ;-))

        dla czepialskich o duza ilosc partycji - sa 2 dyski 80gb, 3 (sys, trasz, movies) i 4 (sys, sys, progz, movies) partycje kolejno ;-)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. LOL ;) , NimnuL-Redakcja 21/04/03 11:12
          nie dziala ;) mozesz na maila podeslac ? dzieki .

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

      2. widocznie źle szukałeś ;-) , Drakor 21/04/03 19:09
        www.radgametools.com - znajdziesz tu wszystko co potrzebne do odtwarzania plików .bik ... program jest freeware'owy... sprawdzałem i działa :-)
        tutaj masz bezpośredniego linka: http://www.radgametools.com/down/bink/radtools.exe :-)

        1. ale to wazy... , Tummi 21/04/03 19:39
          ...o ile dobrze pamietam, jakies 6-7MB... a wystarczy sam binkplay.exe zeby odegrac filmy - kodeki sa juz w sysie, jesli gierka je odgrywa ;-)

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. ano... , Drakor 21/04/03 20:54
            tego to nie wiem, ale plik który podałem waży jedynie 1,4MB ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL