Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66989 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy warto jeden wiatraczek? , Coyote 20/04/03 12:04
Hej. Mam pytanko. Nie wiem czy warto zamontować tylko jeden wiatraczek w obudowie i czy rozwiąże on mój problem. Otóż przy zamkniętej obudowie komp za bardzo się grzeje i muszę zdejmować jedną ściankę. Czy pomoże jeśli zainstaluję jeden wiatraczek z tyłu? BO tylko tam mam miejsce. Ma on wyciągać powietrze na zewnątrz czy wciągać do środka? Jaki kupić, żeby był w miarę cichy? I jak tanio wyciszyć tą budę? (nie zależy mi na super sposobach, bo za 2-3 miesiące się go pozbywam). Z góry dzięki, pozdro i przyjemnego odpoczynku świątecznego!! :)

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. moim zdaniem warto.. , berett 20/04/03 12:12
    powinien wydmuchiwać ciepłe powietrze na zewnątrz. Temp. spadnie na pewno o kilka stopni.

    Amen to wpływ liczb...

  2. te z tylu , vaneck 20/04/03 12:20
    powinny wyciagac powietrze - tak jak pisze kolega berett. Czy temp. spadnie? Trzeba sprawdzic. Musisz miec zaklocony obieg powietrza jak tak bardzo sie grzeje, jezeli chcesz dodatkowo wyciszac to masz problem bo wyciszenie na ogol podnosi temp.

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. kup zwyczajnego sunona 80mm , Outsider 20/04/03 16:59
    podlacz go na 7 V, niech pracuje z tylu wypychajac cieple powietrze. Pomoze napewno - sprawdzone empirycznie.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  4. heh. , Tummi 20/04/03 17:41
    wszyscy pisza, ze ma wypychac powietrze... a nikt nie pomyslal, ze skads to powietrze MUSI naleciec do obudowy... jak buda jest szczelna, to bedzie kicha.

    U bracholka mam FEEL II i wmontowalem z tylu wentyl wdmuchujacy powietrze do srodka, odsunalem kompa okolo 30cm od sciany i jest chlodniej niz przy wydmuchujacym wentylku.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. słusznie , mirkrup 20/04/03 18:39
      zauważyłeś, ja mogąc instlować u kilku znajomych tylko 1 szt. wiatraczka, zawsze instaluję wdmuchujący powietrze.

  5. ja zainstalowalem 2 wydmuchujace z tylu , Outsider 20/04/03 19:44
    nie mam niczego z przodu (choc zamierzam zalozyc). Zalozone wiatrali maja po 80 mm i umieszczone sa na samej gorze big towera. Gdy je wlaczam temp. na procesorze obniza sie o 5 stopni, wniosek z tego taki, ze ogolnie w obudowie musi obnizyc sie jeszcze bardziej.

    btw. wiatraki chodza na 5 V inaczej bym nie wytrzymal :)

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  6. a ja , Doctore 21/04/03 22:05
    zamontowalem jednego coolermastera wydmuchujacego powietrze i temp spadla mi o 4 stopnie.

    SL75FRN2-L,1700+@2400+,
    2x256CL2,5 R9000, 80Gb 7200.7,SbA

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL