Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66825 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sapphire 9500 Pro i problem z wyswietlaniem grafiki , sold 20/04/03 14:10
Problem polega na zlym wyswietlaniu grafiki, widac cos jakby smugi albo jakies pasy w 3DMarku 2001 SE i w grach. Sterowniki to Catalysty 3.2 DirecX 9.0a. Zazanaczam ze 3DMark 2001 SE nie wiesza sie tylko zle wyswietla grafike. Nie stosuje podkrecania. Co moze byc problemem?

AthlonXP 1800+, MSI KT3Ultra ARU, Sapphire 9500 Pro, RAM-256DDR PC-333, kart. dzw. Aureal Vortex MX300, CDRW/DVD-LG, Zasilacz 350 W, WinXP.

Huzar

  1. moze byc uszkodzona... , josh 20/04/03 14:24
    kumpel kupil por roku temu radeona 8500 (ale to byl jakis powercolor czy cos w tym stylu) i tez mial artefakty a pozniej sie okazalo ze sie wiesza w niekorych grach...
    wiec najpierw sprawdzilismy ja na moim komputerze (tez sie wieszalo czasami) a potem wymienil na inny egzemplarz w sklepie i jak reka odjal...

    w twoim wypadku moze byc podobnie... moze pamieci uszkodzone albo cos w tym stylu.
    sprawdz jeszcze jakims programem jakie masz faktyczne ustawienia taktowania gpu i pamieci...

    AHA - i WYLACZ w biosie AGP FAST WRITES i poexperymentuj z ustawieniami AGP SideBand Addressing

  2. Ja się podłączę choć mam problem z inną kartą... , wala 20/04/03 18:42
    Posiadam grafę Gainward GF4 Ti 680/XP PP! Golden Sample i wszystko jest spoko oprócz jednej rzeczy: od czasu do czasu ekran robi się czarny (sprawdziłem że karta podaje sygnał więc odpada kabel i monitor) ma 2-3 sekundy, po których wszystko wraca do normy... na innych kompach to samo... cóż jest nie tak ? sterowniki ?

    5......4.......3.......2.......1.......0.......boo
    oooom

  3. Też mam taką kartę , Bergerac 21/04/03 09:37
    Zainstalowałem DirectX 9.0a i Catalysty 3.2 i śmiga aż miło.
    Do tego mam włączone fast writes - dlatego to na pewno nie powoduje problemu.
    Może masz za mało pamięci, a może zasilacz nie daje rady (właśnie - ile masz podłączonych urządzeń?), a może sama karta jest trafiona. Najlepiej wypróbuj ją na innym sprzęcie. Jeżeli będzie to samo, to odpowiedź gotowa.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL