Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66807 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Format C ? , Kowal38 20/04/03 19:48
Mam dysk podzielony na 4 partycje, na C mam Windows 98/FAT 32/, a na D mam Windows XP/NTFS/.Chcę na nowo wgrać tylko Windows 98,a windows XP zostawić . Czy po format C stracę windowsa XP i dane na dysku D czy nic się nie stanie.Jak zrobić żeby XP igry oraz dane pozostały nienaruszone na dysku D . Dzięki za pomoc.

srota a na Kota zwalota !

  1. przeciez... , [yureq] 20/04/03 19:51
    formatujesz tylko partycje C, wiec dlaczego mialby XP zniknac? :>

    Odnosze wrazenie, ze uzywasz "format C" jako ogolne okreslenie formatowania :}

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    1. hehe , bor@s 20/04/03 21:01
      chyba się mylisz...
      jeżeli boot record z menu wyboru systemów jest na c: (a zapewne tak jest) to straci dostęp do XP.
      Ja proponuję coś takiego:
      Zainstalować win98 na C:
      oczywiście nie będziesz miał dostępu do XP ale potem można odpalić instalkę winXP z płyty bootawalnej i wybrać opcję naprawy. System powinien się normalnie instalować ale zachowa wszystkie stare ustawienia i programy i przywróci menu startowe. Jeżeli się czujesz na siłach to powinno to zadziałać.

      1. ale... , [yureq] 20/04/03 21:56
        format nie czysci mbr chyba, ze sie myle :>

        Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

        1. ale , bor@s 20/04/03 23:51
          instalacja win98 czyści

          1. ehh... , [yureq] 21/04/03 10:45
            faktycznie :)

            Dzieki za przypomnieni :}

            Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. nie mialem , Xavier 20/04/03 20:42
    takiej sytuacji ale chyba kiedys mowili, ze nawet jak stracisz to bootujesz z cd z win xp i dajesz naprawe, zreszta napewno zaraz sie ktos wypowie :)

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL