Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:35
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1515 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy zgodzi sie ze mna kolega speed... , SebaSTS 21/04/03 11:40
ze z punktu widzenia naszego portwela oplaca sie kupic szybsza pamiec np: DDR 433, 466MHz 512MB, niz 2*256 400Mhz. Opieram swoja teze na pamieciach Geil'a, gdyz aby dzialaly stabilnie w DualDDR trzeba im zwiekszyc taimingi (np; z 2t na 3t) zeby system byl stabilny , przez co siada wydajnosc. Za to pojedyncza pamiec taktowana np: 433MHz 512MB i na fabrycznych taimingach dziala bez problemu i jest wydajniejsza niz 400MHz 2*256MB!!!

pozdrawiam i dzieki za doradzenie.
Mam juz Asus'a nForce Deluxe a dzieki ukladom ze sprzedawca wymieni mi na KT600 jak bede chcial, badz z Asus'a zrobie serwer i kupie nowa, zasiegaja wczesniej u Ciebie jezyka :-)

>-<

  1. noooooooo panie , mel2 21/04/03 11:44
    to masz niezle rece - kto Cie ciagnal? :)))))

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    1. zlodziejskie - od urodzenia... , SebaSTS 21/04/03 11:48
      Co chciales przez to powiedziec?
      pozdrawiam
      P.S.
      Na gorze jest dla wszystkich post :-), ale mile sa komentarze i tu :-)

      >-<

      1. no wlasnie dokladnie to , mel2 21/04/03 11:49
        ze zasieg masz niezly :) ale zeby tak za jezyk? ;)

        Don't lose your head,
        There can be only one.

        1. zlodziejskie=dlugie, a jak chcesz wiedziec jak zarobilem na Asus'a ... , SebaSTS 21/04/03 12:05
          ... to napisze tylko, ze to byla sama przyjemnosc :-)

          >-<

  2. i tak i nie :)) , speed 21/04/03 21:40
    zregoly masz cztery parametry do zmiany i w przewzajacej wiekszosci wystarczy zmienic jeden parametr aby pamieci pracowaly prawidlowo i w takim przypadku w dual mode beda wydajniejsze . Dlatego jak ktos ma zamiar urzywac dual mode przy czestotliwosciach 200Mhz i wiecej to kupuje sie dobre testowane pamieci i nie ma problemow a jak ktos chce ryzykowac a moze sie uda to juz jego sprawa , ja do dual mode uzywam corsair 3200LL i nie mam problemow OCZ tez sprzedaje pary i to samo kingstone ceny tych pamieci sa prawie identyczne tak ze indywidualne preferencje decyduja ktore sie kupuje.
    pod koniec tygodnia napisze maly tescik na nowym solteku i pokaze jak to wyglada w single mode z ostrymi czasami i w dual mode z obnizonymi.

    1. Jakbyś testował... , Umek 21/04/03 22:42
      to mnie bardzo interesowała by wydajność na niskich fsb w trybie dual (np: 166, 133). Może tam dopiero ten dual jest rzeczywistym dual a nie jakimś bayerkiem marketingowym....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL