Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:35
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1525 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaka seria athlona? , fields 21/04/03 13:04
jw. DLT3C czy DUT3C???
pomozcie :)

Wojtekk "Fields"
"...szukaj w ludziach dobra....
i zabieraj je im..." :)

  1. Oczywiście że ... , Shadow1 21/04/03 13:36
    DLT3C

    Napięcie 1.50 V

    http://www.trap.pl/axp1700/axp1700.htm

    I WANT TO BELIEVE

  2. ja mam DUT3C , SCHREMPF 21/04/03 15:03
    JUIHB 0312 i tez nie mam powodow do narzekan, spokojnie na 170MHz bez podnoszenia napiecia, temp 42st. na Spire RaptorCool I,

    Uwielbiam ciężką prace ->
    Obserwowac ;P

    1. Ale jaki masz mnożnik ? , Shadow1 21/04/03 15:09
      jw.

      I WANT TO BELIEVE

      1. narazie standardowy - 11 , SCHREMPF 21/04/03 15:18
        123

        Uwielbiam ciężką prace ->
        Obserwowac ;P

  3. u mnie DUT3C z boxowym , Thorgal 21/04/03 15:47
    wentylatorem spokojnie pracuje na 12x166 i napięciu 1.65 a temperatura w stresie ok 48C. Nawet nie chce mi się go bardziej podkręcać :)

    1. u mnie tak identycznie jak u Ciebie tylko , Zryty_Berecik 21/04/03 23:15
      ze temp 42-44 ( cooler master HAC V81 XDream - obroty na min )

  4. Faktem jest , yanix 21/04/03 18:36
    że producent z jakiegoś powodu obniżył napięcie. Kupując DLTC jest większa szansa na wysokie megaherce. Z Drugiej strony, z tego co się orientuję wszystkie najnowsze 1700+ (najnowsze serie) pracują na 1.6V. Być może kończą się już świetnie podkręcające się Antki 1700+. Pożyjemy, zobaczymy ;)

    Będzie, będzie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL