Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1812 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ile dostanę za tego Athlona ? , Shadow1 21/04/03 13:41
A dokładniej Athlon XP 2000+ 0.18 OEM (na gwarancji)

I WANT TO BELIEVE

  1. 280zł , Kaszpirowski 21/04/03 13:54
    ...123

    |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
    |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
    |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    1. hmm ... , Shadow1 21/04/03 14:06
      Może być, byle by starczyło na nowego 1700+ :)

      Zapomaniłem dodać, że ten 2000+ działa stabilnie jako 2200+ na standardowym napięciu.

      I WANT TO BELIEVE

  2. a jak podkręcany to.... , Kaszpirowski 21/04/03 14:11
    z 20 zł mniej:(
    A w ogóle to sprawdź sobie na Allegro i zobaczysz ,że powyżej 280 zł to raczej nie sprzedaż chociaż zawsze możesz wystawić cenę 350 zł i czekać..........

    |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
    |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
    |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    1. Bez sensu ... , Shadow1 21/04/03 14:35
      W takim wypadku lepiej dopłacić 20 zł i kupić procesor którego nie da się podkręcić ?

      Teraz powiecie: Podkręcony procesor ma wyższe temperatury i z tego powodu szybciej wysiądzie.

      No to ja powiem, że mój procesor ma na codzień 36'C, a w czasie katowania max 45'C.

      Więc tekst typu: "Podkręcony to 20 zł mniej" do mnie nie przemawia.

      A tak nawiasem to sprzedam go za 300 zł :]

      I WANT TO BELIEVE

      1. hihi , Kaszpirowski 21/04/03 14:44
        życzę powodzenia:)

        |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
        |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
        |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

      2. może i , Yosarian 21/04/03 14:51
        sie nie grzeje ale szybciej zużywa te ... no ... wolne elektrony więc wcześniej mu zabraknie niż w niekręconym ;-)))

        All the best people in life seem to like
        LINUX.
        Steve Wozniak

        1. Yosarian , Shadow1 21/04/03 14:54
          Masz rację, zapomniałem o wolnych elektronach ;-)))

          I WANT TO BELIEVE

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL