Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4827 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pasuje czy nie? , martinezz 21/04/03 20:24
Czy do płyty Solteka na chipsecie VIA KT133A moge zastosowac AthlonaXP 1700+ (1.47Ghz)?
W specyfikacji płyty pisze ze obsługuje procesor do 1.5 Ghz?
Więc teoretycznie jest taka mozliwość (troche to na granicy?).
Nie wiem czy to bedzie stabilne i sensowne rozwiazanie.
Może ktoś miał z tym do czynienia?

vaio fz11l

  1. DJopek powinien cos napisac... , Tummi 21/04/03 20:32
    ...ma taka plytke ;-)

    Napis w instrukcji 'up to 1.5GHz' nie oznacza nic.

    Poszukaj info na www.soltek.com.tw ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. help , martinezz 21/04/03 21:08
    Proszę DJopka o pomoc!!!

    vaio fz11l

    1. Lecę pomóc :-) , DJopek 21/04/03 22:56
      Na tego solteka władujesz każdego athlona aż do 2600+ - bez obaw :) Oczywiście wcześniej zapodany musi być najnowszy bios Q11 ale to chyba oczywiste :)

  3. U kumpla działa , zartie 21/04/03 21:54
    Płyta SL75KAV.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  4. nowy bios... , AndrEC 21/04/03 22:32
    zaktualizuj bios... na q11 podobno chodzą...przynajmniej tak piszą na stronie soltekowej .

    AndrEC

    1. Jak wyżej... , Minus 22/04/03 01:04
      wystarczy tylko zmienić biosa od płyty głównej na nowego.. wiem bo ostatnio ściągałem kobitce i czytałem że nowe biosy np q11 obsługują Atjhlonki XP do 2600+ ale mogę się mylić... a co odnośnie 1700 + to na bank pójdzie ale warunkiem tak jak wcześniej napisałem jest bios..

      1. Bez nowego biosa też pójdzie , DJopek 22/04/03 08:21
        Tylko może go inaczej rozpoznać, ale chodzić bedzie chodził. Ja mam właśnie Athlona 1700+ (0,13) i bios Q10 i rozpoznaje go normalnie bez problemu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL